bu üzdü evet imei repair başarılı. Eng rom da piyasaya yayıldı her ne kadar para verdiğim dosya bir anda yayılmasını görmek üzse de evet yapacak birşey yok darısı mi10 kullanıcılarına.
eng rom attıktan sonra qcn atarak mı repair işlemi yaptınız

bu üzdü evet imei repair başarılı. Eng rom da piyasaya yayıldı her ne kadar para verdiğim dosya bir anda yayılmasını görmek üzse de evet yapacak birşey yok darısı mi10 kullanıcılarına.

Hocam forumda pm atılamıyor. Sana nasıl ulaşabilirim email adresin var mı?

Hocam merhaba size nasıl ulaşabilirim?
özel iletişim bilgisi paylaşmak yasak bu sebepten bende discord kanalı oluşturdum buradan bana ulaşabilirsiniz.
Join the *Discord Server!

Moderatör tarafında düzenlendi:
"Xioami Pocophone F2 Pro Imi kod adlı cihazın IMEI repair sorunu çözüldü. ENG vesaire gerektirmeden sorunu çözüldü. Bu konuda en büyük çabayı gösteren sevgili @baypinar35 kardeşime çok teşekkür ediyorum."

İyi akşamlar. Bu işlem uzaktan bağlantı ile yapılabiliyor mu? Bir de yazılım güncellemesi çalışıyor mu? Teşekkürler.

özel iletişim bilgisi paylaşmak yasak bu sebepten bende discord kanalı oluşturdum buradan bana ulaşabilirsiniz.
Join the *Discord Server!
Bu da özel iletişim sayılıyor,bilmediğinizi varsayarak kaldırıyorum biraz daha dikkat ediniz.

"Xioami Pocophone F2 Pro Imi kod adlı cihazın IMEI repair sorunu çözüldü. ENG vesaire gerektirmeden sorunu çözüldü. Bu konuda en büyük çabayı gösteren sevgili @baypinar35 kardeşime çok teşekkür ediyorum."

İyi akşamlar. Bu işlem uzaktan bağlantı ile yapılabiliyor mu? Bir de yazılım güncellemesi çalışıyor mu? Teşekkürler.
Yakında uzaktan bağlantı işlemleri başlatılacaktır.Yukarıdaki numaran iletişim kurabilirsiniz.
Evet güncelleme almaya devam ediyor.

Arkadaşlar öncelikle merhaba poco f2 pro almayı düşünüyorum ancak kime sorsam imei kaydı yapılamadığını söyledi. Son gelişmelerden sonra imei kaydı yapılıyor mu alayım mı sizce ? Acil dönüşlerinizi bekliyorum. İyi günler..

üstada teşekürü borç bilirim.
Tek hatmı yoksa çift hatmı açılıyor.

Arkadaşlar öncelikle merhaba poco f2 pro almayı düşünüyorum ancak kime sorsam imei kaydı yapılamadığını söyledi. Son gelişmelerden sonra imei kaydı yapılıyor mu alayım mı sizce ? Acil dönüşlerinizi bekliyorum. İyi günler..
yapılıyor ancak forumda özel iletişim paylaşmak yasak

İmei Repair işlemi yapılıyor.Aldıktan sonra yukardaki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

üstada teşekürü borç bilirim.
Tek hatmı yoksa çift hatmı açılıyor.
Tek hat yapılıyor.

Xioami Pocophone F2 Pro Imi kod adlı cihazın IMEI repair sorunu çözüldü. ENG vesaire gerektirmeden sorunu çözüldü. Bu konuda en büyük çabayı gösteren sevgili @baypinar35 kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Detaylar VIP bölümünde paylaşılacaktır.
selam aleykum ustam eng atmadan bl kapalı oluyormu​

imei repair işlemini hangi rom ile yapıyoruz ? globalde olur mu, yada eu rom da ?

Xioami Pocophone F2 Pro Imi kod adlı cihazın IMEI repair sorunu çözüldü. ENG vesaire gerektirmeden sorunu çözüldü. Bu konuda en büyük çabayı gösteren sevgili @baypinar35 kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Detaylar VIP bölümünde paylaşılacaktır.
Merhaba vip bölümü yıllık mi ? Nasıl üye olunur

poco f2 pro 5g 128gb saglam QCN araniyor abiler
ne yaptisam sebeke vermiyor
eng dosyanin icinden factory nv hepsi denendi
internet de qcn buldum denendi
herturlu repair yaptim sim2 sim 1
sadece sim2 vs vs vs....
ama nafile sebeke gelmedi
bence uygun factory nv ve uygun qcn bulmaliyim!

poco f2 pro 5g 128gb saglam QCN araniyor abiler
ne yaptisam sebeke vermiyor
eng dosyanin icinden factory nv hepsi denendi
internet de qcn buldum denendi
herturlu repair yaptim sim2 sim 1
sadece sim2 vs vs vs....
ama nafile sebeke gelmedi
bence uygun factory nv ve uygun qcn bulmaliyim!

Sorununuzu çözdünüz mü ? Çözdüzyseniz nasıl yaptığınızı paylaşır mısınız ?

Geri
Üst Alt