Yardım Çift Taraflı USB-A ile Dosya Aktarımı Yapma

bufutrr

Üye
Yazılım için kullandığım laptobun hafızasındaki dosyalarımı kişisel laptoba akarmak istiyorum.
Aktarmam gereken boyut: 260 GB
Elimde çift taraflı Usb kablosu var. Bu usb ile aktarım nasıl yapabilirim? Herhangi özel bir program var mı?

Yazılım için kullandığım laptobun hafızasındaki dosyalarımı kişisel laptoba akarmak istiyorum.
Elimde çift taraflı Usb kablosu var. Bu usb ile aktarım nasıl yapabilirim? Herhangi özel bir program var mı?
Çift taraflı usb kablosu ile aktarım yapılmaz herhangi bir diske aktarabilirisin

13 sene önce bir kablo yaptırmıştım ağ üzerinden 2 pc den dosya paylaşımına yarıyordu şimdi ise buna gerek kalmadığını öğrendim aynı ağı kullanan 2 farklı pc de dosya paylaşımını açarak direk kablosuz yapabilirsiniz.

uab üzerinden de aktarım yapılır bunun için ayrı aparat gerek. Wifi çıktığından bu tip ürünler kalmadı. 2 tarafı usb olan kablo ile altarım yapamazsının usb leri kitlersiniz denemeyin. Ethernet ler artık gigabit destekliyor ethernet üzerinden paylaşım açarak yapabilirsiniz.

13 sene önce bir kablo yaptırmıştım ağ üzerinden 2 pc den dosya paylaşımına yarıyordu şimdi ise buna gerek kalmadığını öğrendim aynı ağı kullanan 2 farklı pc de dosya paylaşımını açarak direk kablosuz yapabilirsiniz.

260 gb dosyayı aktarmak çok uzun sürer bide kota kalmaz

Ödünç 500GB 3.0 harici Disk aldım. İki taraflı aktarımı 5 saatte hallettim.
Konuyu açmak biraz yersiz oldu ama

Geri
Üst Alt