Bilgi İlk Yerli Telefonumuz Aselsan (Yazık Olmuş)

ysfakc

Üye
İlk yerli yelefonumuz Aselsan'ın iç çektiren hikayesi..

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png
10.png
11.png

Yazık olmuş. Devam edebilseydi Aselsan şuan diğer ülkelere muhtaç kalmazdık.
Devlet bu gibi projelerin üstünde çalışanları el üstünde lazım tutması gerekir ancak devletimizin içine bile sızdıklarını düşünüyorum.

Yazık olmuş. Devam edebilseydi Aselsan şuan diğer ülkelere muhtaç kalmazdık.
Devlet bu gibi projelerin üstünde çalışanları el üstünde lazım tutması gerekir ancak devletimizin içine bile sızdıklarını düşünüyorum.

Aselsan'daki mühendislerimizin sürekli ya kaza yaptı ya da intihar etti diye duymamızın en büyük sebebi devletimize sızmış ajanlardır diye düşünüyorum. Maalesef ilk yerli arabamızda da aynı oyunlar oynanarak projenin önünü kesmişler.

Aselsan'daki mühendislerimizin sürekli ya kaza yaptı ya da intihar etti diye duymamızın en büyük sebebi devletimize sızmış ajanlardır diye düşünüyorum. Maalesef ilk yerli arabamızda da aynı oyunlar oynanarak projenin önünü kesmişler.
Abi birşey yapıyorlar. Hemen basına sızdırıyorlar tüm dünya duyuyor. Gizli yap işi bitir tüm güvenliği sağla gizliliğini koru sonra havanı at.
Allah sonumuzu hayretsin.

Abi birşey yapıyorlar. Hemen basına sızdırıyorlar tüm dünya duyuyor. Gizli yap işi bitir tüm güvenliği sağla gizliliğini koru sonra havanı at.
Allah sonumuzu hayretsin.

Bir şeyler beceriyoruz ama tanıtım pazarlama dağıtım organizasyonumuz yukarıdaki metindeki gibi sıkıntılı. Kvk denen firma yerine devlet destek verseymiş belki şu an elle tutulur bir yerli telefonumuz olacaktı.Videosunu da izledim Nokia bizim telefonları piyasaya dağıtmasın diye KVK ya ödeme yapmış. Bir nevi aselsanların hepsini nokia satın alıp kvk nın depolarında bekletmiş kendi cihazlarını sattırmış.

Geri
Üst Alt