Bilgi İPhone 6S Plus iCloud Activation Atlama (Bypass)

Fraddy77

Yasaklı
Arkadaşlar Merhabalar Herkese. 2 Gündür Gece Gündüz Demeden Açmaya Çalıştığım Etkinleştirme Kilitli İphone 6S Plus Cihazımı Sonunda Açabildim. Denemediğim Yöntem Kalmadı. Bu Konuda Henüz Çok Bilgi Sahibi Değilim Devam Ediyor Ama Araştırmalarım Güncellemeleri Burdan Paylaşmaya Devam Edeceğim. Cihazın Yazılımı İos 12 / 3 4 Aydır Açılmadı Cihaz Kapalı Kaldı Hep. Ekran Resimlerini Almadığım İçin Önce vs Sonra Resimlerini Atamıyorum :( Deneyen Ustalarım Aynı Yöntem İle Olumlu Sonuç Alırlarsa Lütfen Sonucu Yazsınlar.

Başlayalım.
Gizli İçerik
1- Akvitasyon Ekranında
- Apple ID : J0.49.6D.G6.90
- Şifre: 1.04.30
Bunları yazıp birkaç defa ileri deyin arkadaşlar. hata verecektir burda yanlış AppleID veya Parola diye, 3 4 Kere aynı hatayı aldıktan sonra. orta tuş (home) butonuna basarak wifi ayarlarına gelin. Bağlı olduğunuz wifi ağının sağında bulunan ünleme tıklayıp wifi DNS ayarlarını seçin, Otomatik Seçeneğini Elle yapıp değiştirin.
Burası önemli arkadaşlar. Sırasıyla bunları girin.
Gizli İçerik
1. DNS Ayarı: SEID: BBAEED82633D
2. DNS Ayarı: FIRMWARE:1.04.30
3. DNS Ayarı: J0:49:6D:64:G6:90

Bunların en üstünde 192.168.... vs bi ayar olacak ona dokunmayın hiç. onun hemen altına bu yazdıklarımı girin sırasıyla
Bunları yazıp kaydet deyin.

Son Olarak Tekrar Aktivasyon Ekranına Dönüyoruz Arkadaşlar. Tekrar İleri Diyoruz Bir Veya 2 3 Defa Hata Alabiliriz. Sonrasında Cihazınız Aynı Şekilde Yaptıysanız İşlemleri. Açılacaktır. Deneyen Ustalarımın Sonucunu Bekliyorum. Biraz Uğraştırabilir Arkadaşlar. IOS kendi sisteminde onay veriyor bu işleme çok basit bi işlem değil yani. aralıklarla deneyin. sürekli aynı hatayı alırsanız cihazı kapatmadan 5 10 dk bekleme modunda bırakın. ( Unable To Activate yada Etkinleştirilemiyor ) Hatası alırsanız. Sonuç Olumlu Demektir.
Ben İphone 6S Plus İOS 12 Sürümünde Olumlu Sonuç Aldım. Böyle Durumlarda Cihazın Şebeke Sıkıntısı Çektiğini Servis Yok Durumuna Düştüğünü Söylüyorlar. Henüz Deneme Fırsatım Olmadı Onu. Yarın Detaylı Güncellemesini Ekleyeceğim. :);)

Son düzenleme:
hocam ios sürümü fark edermi

Hocam Ellerine Salik
Peki Baska Modellerde Oluyormu ?

Hocam Ellerine Salik
Peki Baska Modellerde Oluyormu ?
Olur hocam. Cihazla Alakalı bi durum değil. İOS Sürümüyle alakalı bi durum. elinizde başka cihaz varsa deneyebilirsiniz.
(Konu Başlığını Düzeltiyorum). Edit Kapalı :D deneyin siz başka cihaz varsa.

Hocam Elimde IPHONE 6 Kilidi Var IOS 12 Dedikleriniz Hepsini Yapdim Hic Bir Seyler Olmadi

Hocam Elimde IPHONE 6 Kilidi Var IOS 12 Dedikleriniz Hepsini Yapdim Hic Bir Seyler Olmadi
Merhaba hocam etkinleştirme hatası yada Activtion ki biseyler sordu mu cihaz.
Öyle olunca tekrar dene ekranı çıkacak. Onu tıkladığında cihaz aktif oluyor zaten.

ustam bendeki cihaz üzerine kayıtlı olan icloud bilgilerini istiyor ipucu olarak kayıtlı olan icloud un baş harfini veriyor yine deniyorum ama herhangi bi değişiklik olacağını sanmıyorum.

ustam bendeki cihaz üzerine kayıtlı olan icloud bilgilerini istiyor ipucu olarak kayıtlı olan icloud un baş harfini veriyor yine deniyorum ama herhangi bi değişiklik olacağını sanmıyorum.
Deneyim hocam. iOS sürümüne göre değişiklik gösterebilir. Ben çok fazla uğraştım sonra açabildim. Bundan daha önce denediğim başka yöntemler de oldu, onların cihazın açılmasında herhangi bi yararı oldu mu bilmiyorum ama. Bu paylaştıklarım ile atlayabildim İCloud ekranını. Sizde de yazılım yüksekse detaylı araştırma yaparak yapabilirsiniz. Bide FRP yi cihaz olmadan kırmayı denediyseniz internetten bulduğunuz yöntemler 1 hafta sonra ise yaramadığını biliyor olmalısınız. Arkadaşlar Buna da dikkat edin lütfen. Güncel yöntemler ararsınız sonuç başarılı olacaktır. :)

Android açık kaynak kodlu bi yazılım olduğu icin her türlü yöntem kullanabiliyorsunuz. Ama bu İOS maalesef, zaman derseniz :) bir hayli uğraşmanız gerekecek.
İyi Forumlar Diliyorum Herkese. Konuyu Güncel Tutmaya Özen Göstereceğim.

Gizli İçerik
Deneyim hocam. iOS sürümüne göre değişiklik gösterebilir. Ben çok fazla uğraştım sonra açabildim. Bundan daha önce denediğim başka yöntemler de oldu, onların cihazın açılmasında herhangi bi yararı oldu mu bilmiyorum ama. Bu paylaştıklarım ile atlayabildim İCloud ekranını. Sizde de yazılım yüksekse detaylı araştırma yaparak yapabilirsiniz. Bide FRP yi cihaz olmadan kırmayı denediyseniz internetten bulduğunuz yöntemler 1 hafta sonra ise yaramadığını biliyor olmalısınız. Arkadaşlar Buna da dikkat edin lütfen. Güncel yöntemler ararsınız sonuç başarılı olacaktır. :)

Android açık kaynak kodlu bi yazılım olduğu icin her türlü yöntem kullanabiliyorsunuz. Ama bu İOS maalesef, zaman derseniz :) bir hayli uğraşmanız gerekecek.
Hocam yardimci olurmusunz benimki iphone 6 acilma yerinde kaldi hesabi bilmiyorm

Hocam yardimci olurmusunz benimki iphone 6 acilma yerinde kaldi hesabi bilmiyorm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Merhabalar Herkese. 2 Gündür Gece Gündüz Demeden Açmaya Çalıştığım Etkinleştirme Kilitli İphone 6S Plus Cihazımı Sonunda Açabildim. Denemediğim Yöntem Kalmadı. Bu Konuda Henüz Çok Bilgi Sahibi Değilim Devam Ediyor Ama Araştırmalarım Güncellemeleri Burdan Paylaşmaya Devam Edeceğim. Cihazın Yazılımı İos 12 / 3 4 Aydır Açılmadı Cihaz Kapalı Kaldı Hep. Ekran Resimlerini Almadığım İçin Önce vs Sonra Resimlerini Atamıyorum :( Deneyen Ustalarım Aynı Yöntem İle Olumlu Sonuç Alırlarsa Lütfen Sonucu Yazsınlar.

Başlayalım.
[Gizli içerik][Gizli içerik]

hocam yaklasık 6 aydır o işin üzerindeyim ve geçmemize az bir süre kaldı. ücretsiz olan servislerin tümünde SMS, Hücresel veri (Gelen giden arama vs.) çalışmıyor. Çalışmaz da. Üzerinde çalıştığımız proje sadece Linux ve MacOsxlerde çalışmakta. Bunun yanında yüksek modellerin iCloud kilitlerini açan yurtdışı kaynaklı servislerimiz de mevcut.

selamun alykum hocam 6s iclod sorunu bendede var sorunu çözerseniz banada yardımcı olurmusunuz.not yanlız ben iclod blyorum güvenlik sorusu unuttum

Başlayalım.
[Gizli içerik][Gizli içerik]
emeğe saygı

Geri
Üst Alt