Yardım Şebekesiz Cihazda Bootloader Açma

akif44

Yasaklı
Elime bir adet redmi 5 plus geldi. Cihazda kullanım süresi dolduğu için ( 4 ay )hat taksak dahi şebeke vermiyor. Cihazı wi-fi bağlayıp mi hesabı olusturdum fakat bootloader kilidi başvurusu yapmak için bildiginiz gibi mi hesabı geliştirici seçeneklerden telefona eklemek gerekiyor. Geliştirici seçeneklerinden cihaza hesabı eklemek istediğim de wi-fi kapatıp mobil şebekeden cihaza eklememi istiyor cihaz ve cihazda şebeke komple gittiği için cihaza ekleyemiyorum. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Elime bir adet redmi 5 plus geldi. Cihazda kullanım süresi dolduğu için ( 4 ay )hat taksak dahi şebeke vermiyor. Cihazı wi-fi bağlayıp mi hesabı olusturdum fakat bootloader kilidi başvurusu yapmak için bildiginiz gibi mi hesabı geliştirici seçeneklerden telefona eklemek gerekiyor. Geliştirici seçeneklerinden cihaza hesabı eklemek istediğim de wi-fi kapatıp mobil şebekeden cihaza eklememi istiyor cihaz ve cihazda şebeke komple gittiği için cihaza ekleyemiyorum. Bunun bir çözümü var mı acaba?
Cihazın bilgileri lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
 fastboot getvar product

fastboot getvar anti

Umt varmı

bende bir proqram vardi bulamadim arsivimden ama yolu var edl modda ara googlda bulacaksin. bir kac dosya vardi yukledikten sonra kirmistim ama once cihazin miui surumun 8e dusur link verecem o flas dosyasiyla dusure bilirsin dosyanin rar sifresi NOTE 5 WHYRED ARB MIUI9 TESTED.zip ( multitechtop )

Geri
Üst Alt