Tavsiye 2019'un Bütçelere Göre Telefon Tavsiyeleri

2018 şampiyonu mi8se dir :) Band 20 desteği olmasada kasa tasarım ve kamera noktasında amiral gemisi cihazları aratmayan bir cihaz. Süper amoled ekran ve selfie için ön flash sp710 ile harika. Yurtdışı fiyatı şuan için 6 - 64 modeli 1300 lira seviyelerinde. Çuvalla sattım. Memnuniyetle kullanıyorum. :) 2 Numaraya daha da düşük fiyatıyla Mi A2 modelini düşünmeden yazarım ayrıca.

1500 tl ))) bence en iyisi Xiaomi Note 8 olur ))))
5c21fae1e97c9dfeba8dcd216d556a2b_large.jpg

Xiaomi Note 8pro almayin CPU MTK ))))))))))

Hocam, xiaomi'nin güzel telefonları var.
1000-1500TL arası önereceğiniz başka marka veya xiaomi nin başka modelleri var mı?

Hocam, xiaomi'nin güzel telefonları var.
1000-1500TL arası önereceğiniz başka marka veya xiaomi nin başka modelleri var mı?
Bütcenizi birazdaha zorlarsanız Redmi Note 8 Pro' yu öneririm çok beğendiğim bi cihaz

Redmi note 8 almayı düşünüyorum fiyatlar nedir uygun orjinal nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Samsung A50 cihazım var artık sıkıldım başka marka ve model telefon almak istiyorum öneriler nelerdir orijinal alacam cift hat ve hafıza kartı yeri olsun suya toza dayanıklı ve gövde plastik olmasın dayanıklı bisey ıstiyorum önerileriniz varmı yardımcı olursanız sevinirim

Samsung A50 cihazım var artık sıkıldım başka marka ve model telefon almak istiyorum öneriler nelerdir orijinal alacam cift hat ve hafıza kartı yeri olsun suya toza dayanıklı ve gövde plastik olmasın dayanıklı bisey ıstiyorum önerileriniz varmı yardımcı olursanız sevinirim

Xiaomi Modellerine Bakın
Redmi Note 8 ve üstü alınır.

Geri
Üst Alt