• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

2TB (2000GB ) USB Bellek ile İlgili Sorun ve Çözüm Önerileri

8 Şub 2019
69
25
18
Şimdi de yüklediğim filmlerin bir kısmını çalıştırıyor.(görseli renkli olanlar )
Fakat diğerleri belirttiklerimi tıkladıgımda media player desteklemiyor diyor. ne iştir bir yerlerde yanlış yapıyorum ama :)

1552473616706.png

Barış HIRECE

Aktif Üye
Moderator
23 Haz 2018
620
3,345
93
17
İstanbul
Site adresi
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

ben gecen ay almıştım fiyat ve ürünler değişebilir. Elektronik biraz da şans işi . aynı iki farklı kişi alır biri çalışır biri çalışmaz. ama verdigin parayı gözden cıkarcan zaten uygun fiyatları TR ye göre .Gercek 2TB markalı lisanslı ürünlerin fiyatlarını biliyorsunuz 2000-5000 tl ye kadar 2TB usb var.
EE o da bize gelmez. Paramız varda almıyormuyuz :DD
Riske girmek isteyen arkadaş var ona ileteceğim, sorun olmazsa ben de alırım :D

kardeş yaa profil resmini gördükce gülüyom. Nee oo kamyon mu düştü kafana :)) G.olsun.
Gülünmeyecek gibi değil ki :D

Bana bu konuda yardımcı olurmusun
* 1 yazan yeri tıkladıımda 9 a kadar rakamlar var
*yanındakini tıklayınca 500MB ten 32 GB kadar secenek var
en sağdaki secenek ise benim suanki test ettiğim E dizinindeki usb (2TB ) olan eee sonra :)))

Ekli dosyayı görüntüle 3270
Testi yapacak dosyanın özelliklerini seçmek için ayarlar onlar. Ekran görüntüsündeki ayarlara göre 1 tane 32 gb lık dosyayı E diskine yazmayı deneyecek ve bu şekilde hız testi yapacak. Soldaki 5, ortadaki 1 olsun yeterli. All butonuna basınca da testi başlatır.

8 Şub 2019
69
25
18
Merhaba bu usb , bellek tv de bazı filmleri oynattı bazılarını acmadı. sonra da hepten desteklemiyor dedi. bir kalıcı çözüm önerisi olan varmı acaba :)
exFAT formatında şuan NTFS ye çevirmek için netten çare aradım ama beceremedim. lütfen bu konuda yardım ve desteklerinizi rica ediyorum.
Bu belleği aktif olarak kullanmak için ne yapamam lazım . Tşk.

hvl

Yeni Üye
7 Ocak 2019
33
13
8
Merhaba bu usb , bellek tv de bazı filmleri oynattı bazılarını acmadı. sonra da hepten desteklemiyor dedi. bir kalıcı çözüm önerisi olan varmı acaba :)
exFAT formatında şuan NTFS ye çevirmek için netten çare aradım ama beceremedim. lütfen bu konuda yardım ve desteklerinizi rica ediyorum.
Bu belleği aktif olarak kullanmak için ne yapamam lazım . Tşk.
Hocam kesin konuşmayayım ama o elinizdeki flash büyük ihtimalle %99 çöp. Şöyle yapıyorlar standart olarak yapıyorlar fakat dış kabını ve görüntüdeki boyutunu değiştiriyorlar. Yani Allah bilir o belki de 8 gb olabilir. Ben bu tip cihazlarla çok karşılaştım. Yani boşuna üstünde çalışmanıza gerek yok.

hvl

Yeni Üye
7 Ocak 2019
33
13
8
Bunu anlamak için yapabileceğiniz en kolay test şudur. Flasha bir dosya yükleyin ve hızına bakın eğer 2 tb ise hatta 128 ise bile son derece hızlı aktarım olması gerekir. Çünkü bunlar yeni teknolojidir. Yok eğer düşük hızda ise o zaman ondan hayır gelmez.

Ayrıca kısa sürede işi bitecek, içine yüklediğiniz dosyalar birbirleri üzerine yazılacağı için birbirlerini bozacaktır.

Tavsiyem kimse almasın alan da geri versin. Ve geçmiş olsun.

Üst Alt