Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wipe kısmından format attım tamam ama hala 0 ve zip dosyaları yok

Ekli dosyayı görüntüle 4279
AÇIKLAMA

Merhaba gsmturkey.net üyeleri. Uzun bir süreç sonrasında GM8 GO cihazına TWRP derlemeyi başardık.
Şuan geliştirme aşamasında olduğu için hatalar mevcut, bildirirseniz geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz.
Derleme sırasındaki her türlü yardımı için @Romman teşekkürler.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net ekibi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

[Gizli içerik][Gizli içerik]

[Gizli içerik]

Link geçici olarak kaldırıldı.

Konu tekrardan aktif.

(21.07.2019)
- TWRP 3.3.1-0 sürümüne güncellendi.
- Treble desteği eklendi, GSI flaşlama sorunsuz.
- Şifreleme sorunları kısmen çözüldü, artık bir defa data sıfırlayıp kullanabilirsiniz.
- Wipe data yaptıktan sonra IMEI kaybı yaşayanlar mevcut. Duyduğum kadarıya stock recoveryde wipe data yaptıktan sonra da bunu yaşayanlar varmış. Yüklerken bunu göze alın, forumdaki unknown baseband ve imei repair konularından faydalanarak sorunu çözebilirsiniz.

Ayrıca cihaz elimde olmadığı için detaylı ilgilenemiyorum. Eğer testler için gönüllü olacak bir GM8 GO kullanıcısı varsa bana ulaşsın, stabilleştirelim.

Son düzenleme:
Konu tekrardan aktif.

(21.07.2019)
- TWRP 3.3.1-0 sürümüne güncellendi.
- Treble desteği eklendi, GSI flaşlama sorunsuz.
- Şifreleme sorunları kısmen çözüldü, artık bir defa data sıfırlayıp kullanabilirsiniz.
- Wipe data yaptıktan sonra IMEI kaybı yaşayanlar mevcut. Duyduğum kadarıya stock recoveryde wipe data yaptıktan sonra da bunu yaşayanlar varmış. Yüklerken bunu göze alın, forumdaki unknown baseband ve imei repair konularından faydalanarak sorunu çözebilirsiniz.

Ayrıca cihaz elimde olmadığı için detaylı ilgilenemiyorum. Eğer testler için gönüllü olacak bir GM8 GO kullanıcısı varsa bana ulaşsın, stabilleştirelim.
Aslında elimizdeki twrp ile bir sd karttan flash yapabiliyoruz bu durumda bir custom rom yapılsa flahlansa daha iyi olmaz mı zaten custom romlarda twrp mevcut

Aslında elimizdeki twrp ile bir sd karttan flash yapabiliyoruz bu durumda bir custom rom yapılsa flahlansa daha iyi olmaz mı zaten custom romlarda twrp mevcut

Cihaz elimde olmadan rom çalışması yapamam. Bu arada madem tekrar aktifsiniz özel mesaj yoluyla twrp ekran görüntülerini yollarsanız güzel olur.

Merhabalar, Magisk ve LazyFlasher dosyasını yeniden uploadlayabilir misiniz? . indiremiyoruz..

sevgili admin resimde belirtilen faill hatasını bende alıyorum.
yardı.

general mobile gm8 tek sim imei null oldu
imei için sitede bulunan 'qualcomm-smartphone-write-imei-tool-v1.01.zip' yazılımını kullanmak istedim sn fail hatası veriyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    118.9 KB · Görüntüleme: 11
sayın admin. Sisteminizde bulunan gm8 android8.1 için belşrttiğiniz imei repair işlemi için telefon yazılımının 8 oreo olması gerek diyor. aynen öyle. Bahsettiğiniz imei repair pro ile imei atmak istedim. Resimdeki sn fail hatasınuı vermekte. konu bu elimde gm8 cep telefonu var gm 8 d model görünmekte bu cihaza imei ( kendi orijinal kutusu üzerindeki) atmak için uğraşıyorum.

Magisk dosyasını twrp'den yüklemeye çalışıyorum. Ama .Zip dosyası olduğu için gözükmüyor sanırım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt