Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buradaki yöntemle 5 Temmuz yamalı telefona Magisk 20.0 kursak sıkıntı çıkar mı?

Beğenmelisiniz. Daha içeriğini görmediğimiz içeriği beğenmiş olduk. Cevap yazmalısınız.
Yapacağınız konunun da sitenin de aklına tüküreyim.

Beğenmelisiniz. Daha içeriğini görmediğimiz içeriği beğenmiş olduk. Cevap yazmalısınız.
Yapacağınız konunun da sitenin de aklına tüküreyim.
O zaman git dosyayı nereden buluyorsan bul
Yarın Öbür gün üye olunca görecez seni
Biz böyle laf atıp sonra kedi gibi dönenleri çok gördük
Güle Güle :):)

İlk sayfalardaki bir kaç "başarısız oldu" yorumu haricinde hiç yorum yapılmamış. Flaşlayıp sağlık bir şekilde yedek alabilen ya da GSI rom flaşlayabilen oldu mu arkadaşlar? Herkes indirmiş ama sanki hiç kimse denememiş gibi.

İlk sayfalardaki bir kaç "başarısız oldu" yorumu haricinde hiç yorum yapılmamış. Flaşlayıp sağlık bir şekilde yedek alabilen ya da GSI rom flaşlayabilen oldu mu arkadaşlar? Herkes indirmiş ama sanki hiç kimse denememiş gibi.
Cihazınız da 5nisan yaması varsa mutlaka olur. Deneyip paylaşım yapılmıştır

Ekli dosyayı görüntüle 4279
AÇIKLAMA

Merhaba gsmturkey.net üyeleri. Uzun bir süreç sonrasında GM8 GO cihazına TWRP derlemeyi başardık.
Şuan geliştirme aşamasında olduğu için hatalar mevcut, bildirirseniz geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz.
Derleme sırasındaki her türlü yardımı için @Romman teşekkürler.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net ekibi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

[Gizli içerik][Gizli içerik]

[Gizli içerik]

TWRP Drive Dosyasına Erişim Alabilir Miyim...

Bugün denedim. Çalışıyor. Datayı formatlamak lazım. Fakat ne yaptıysam TWRP açıkken SD kartı bilgisayarımda görmeyi başaramadım. Alcatel ADB device olarak görüyor otomatik olarak. Onu silip Android ADB sürücülerini yüklüyorum. Sorunsuz değişiyor. Fakat MTP hep sorunlu. Eski telefonlarımdan biliyorum, normalde TWRP açıkken hem telefonun dahili depolama alanı hem de sd kart mount olurdu ve windowsta her ikisine de yazıp silebilirdik (mount usb storage diyerek). Bir çok farklı sürücü denedim (mtp, adb) ama başaramadım. Yani telefona bir şey flaşlayacağımız zaman sd kartı çıkartıp laptopa takıp sonra tekrar telefona takmamız gerekiyor. fastboot ile gsi rom kurmak imkansız gibi bişey. Sadece AOSP Extended kurabildim ama o da açılmadı. Diğer gsi'leri belki twrp ile deneyebiliriz ama açıkçası bu usb bağlantı sorunu hallolmadan uğraşmak istemiyorum tak çıkarla. Yine de sistem yedeği almak için filan kullanılabilir. Ama tabi bu sefer de GM'nin güncellemelerini alamayacaksınız.

reis 5 şubat 2020 twrp sürümünüde bekliyoruz. (5 şubat sürümüne bu twrp olurmu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt