TWRP + ROOT [3.3.1-0]Vestel Venus Go TWRP+ROOT

Venus GO için tarafımca derlenmiş en güncel TWRP'dir.

KURULUM:
1- Cihazı unlock yapın.

Kod:
fastboot oem unlock

2- Recovery'yi flashlayın.

Kod:
fastboot flash recovery dosyaadi.img

3- Yeniden başlatın.

Kod:
fastboot reboot

4- TWRP açılacak. Ana ekrana gelip Install kısmına girip indirdiğiniz magisk dosyasını yükleyin.
5- Yeniden başlatın. Bu kadar.

EKRAN ALINTILARI
- Eklenecek.

İNDİR
TWRP EKLENECEK DOSYA SİLİNMİŞ

-Magisk

DİPNOT: Bu işlem garantinizi pasif bırakır. Cihazda oluşabilecek hasarlardan sadece kullanıcı sorumludur.

Source

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık abi
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Vestel Venüs Go TWRP ve ROOT dosyasını paylaşacağım.

Lütfen root yapmadan önce root nedir? Ne işe yarar? Zararları ve Faydaları nelerdir? Bunları araştırıp yapınız.

Ayrıca bu konuda yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Detayları görmek için konuyu beğenin ve sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]
dosyanın şifresi ne usta

TWRP denenmiş ve test edilmiştir. %100 çalışıyor. Hiç bir sorunu yoktur.

Abi recovery hangi uygylamyla flaslıcaz birde Odin modu nasıl açılıyor

twrp yuklenmıyor nasıl yukledınız

Oncelikle elinize sağlık hocam. Root ve magisk için iki yöntem vardı ikisini de denedim fakat başarılı olamadım. Diğer konuda bir dosya verilmiş bunu adb den atıyorum sonra magisk apk yükleyin diyor ama olmuyor.
Sizin konunuzu denedim. Önce TWRP atıyorum yeniden başlatıp TWRP ekranına giriyorum. Oradan yükle deyip verdiğiniz zip şeklindeki magisk i yüklüyorum ama telefon açılınca uygulama çıkmıyor.
Diğer yöntemde de magisk i apk olarak yükleyip içine girip güncelleme yapmak istiyorum. unable to check signature hatası alıyorum. Bootloader kilidi açıldı sanırım TWRP yüklendiğine göre. Ama root oldu mu emin değilim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Venus GO için tarafımca derlenmiş en güncel TWRP'dir.

KURULUM:
1- Cihazı unlock yapın.

Kod:
fastboot oem unlock

2- Recovery'yi flashlayın.

Kod:
fastboot flash recovery dosyaadi.img

3- Yeniden başlatın.

Kod:
fastboot reboot

4- TWRP açılacak. Ana ekrana gelip Install kısmına girip indirdiğiniz magisk dosyasını yükleyin.
5- Yeniden başlatın. Bu kadar.

EKRAN ALINTILARI
- Eklenecek.

İNDİR
TWRP EKLENECEK DOSYA SİLİNMİŞ

-Magisk

DİPNOT: Bu işlem garantinizi pasif bırakır. Cihazda oluşabilecek hasarlardan sadece kullanıcı sorumludur.

Source
tşkler

Geri
Üst Alt