Custom Rom [7.0] AOSP for Vestel Venus V4

DİKKAT!
Tarafımca portlanmıştır. İznim olmadan başka kaynaklarda paylaşılması yasaktır. Oluşabilecek hasarlardan kullanıcı sorumludur.

NOT: TWRP yüklü değilse BURAYA göz atın.
NOT 2: TWRP açıkken bilgisayardan dahili hafızaya erişilemiyor. Varsa rom dosyasını hafıza kartına atın. Yoksa adb push xxx.zip sdcard/xxx.zip komutu ile ROM dosyasını dahili hafızaya atın.

1)TWRP açıp "Wipe" bölümünden "Format Data" butonuna tıklayın. Gelen ekrana "yes" yazın. Bu işlem sonucunda verileriniz silinecektir. Yedek almayı unutmayın.
2)Ana menüye gelip "Install" kısmından indirdiğiniz ROM dosyasını kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra yeniden başlatın ve kullanmaya başlayın. İlk açılış uzun sürebilir.
-Şebeke
-2G/3G/4.5G
-FM Radyo
-Camera
-SuperSU
-38K AnTuTu Puanı
-Flashlight
-Speaker
-Mikrofon
-VoLTE
-...
- Yok. :D
AOSP-N.png
Gizli İçerik

Son düzenleme:
DİKKAT!
Tarafımca portlanmıştır. İznim olmadan başka kaynaklarda paylaşılması yasaktır. Oluşabilecek hasarlardan kullanıcı sorumludur.

NOT: TWRP yüklü değilse BURAYA göz atın.
NOT 2: TWRP açıkken bilgisayardan dahili hafızaya erişilemiyor. Varsa rom dosyasını hafıza kartına atın. Yoksa adb push xxx.zip sdcard/xxx.zip komutu ile ROM dosyasını dahili hafızaya atın.

1)TWRP açıp "Wipe" bölümünden "Format Data" butonuna tıklayın. Gelen ekrana "yes" yazın. Bu işlem sonucunda verileriniz silinecektir. Yedek almayı unutmayın.
2)Ana menüye gelip "Install" kısmından indirdiğiniz ROM dosyasını kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra yeniden başlatın ve kullanmaya başlayın. İlk açılış uzun sürebilir.
-Şebeke
-2G/3G/4.5G
-FM Radyo
-Camera
-SuperSU
-38K AnTuTu Puanı
-Flashlight
-Speaker
-Mikrofon
-VoLTE
-...
- Yok. :D
[Gizli içerik]
link için onay verirmisiniz

link için izin verirmisiniz teşekkür ederim

Bunu kurmak için adb'ye ihtiyaç varmı bide not2 yi biraz daha açarmısınız ben daha yeni başladım ve anlamadım.

Bunu kurmak için adb'ye ihtiyaç varmı bide not2 yi biraz daha açarmısınız ben daha yeni başladım ve anlamadım.
Normalde twrp modda pc ye baglayinca cihazin hafizayi gorur. Gormedigi icin 2 secenek vermis size. Hafiza kartınız varsa romu oraya atip telefona takin. Gerisi onemli degil sizin icin

şey bişey sorcam şimdi ben bunu kurduktan sonra wifi artık eskisi gibi çekmiyor önceden full çeken yerde şimdi 2 diş eksik çekiyor bunun çözümü varmı?

şey bişey sorcam şimdi ben bunu kurduktan sonra wifi artık eskisi gibi çekmiyor önceden full çeken yerde şimdi 2 diş eksik çekiyor bunun çözümü varmı?
2-3 ay civarı kullandım bu romu şebeke sıkıntısıyla karşılaşmadım. Full wipe yapıp romu tekrar kurun, olmadı rom değiştirin. Müsait bir vakitte fix vermeye çalışırım.

Bunu kurduktan sonra nvram warning err=0x02 var wifi alanında stock rom atsam düzelir mi?

yardım lütfen bu romdan sonra stock rom attım ama hala Nvram Warning: Err = 0x10 hatası var bunun çözümü söyleyin lütfen

Geri
Üst Alt