Tavsiye 98NC Unlocker3 (FRP TOOL)

odunbey :) kullanımı hakkında biraz açıklama yapabilirmisin?Samsung kısmındaki seçenekler ne işe yarıyor bir iki örnekle anlatırsan daha memnun olacağız.saygılar

odunbey :) kullanımı hakkında biraz açıklama yapabilirmisin?Samsung kısmındaki seçenekler ne işe yarıyor bir iki örnekle anlatırsan daha memnun olacağız.saygılar
adb açık olan cihazlarda adb den frp google hesabını deaktif eder her seçenek farklı metodlar deneme yanılma yolu ile kullanılabilir android sürümüne göre cihaz açık şekilde işlemde yapabilirsin her cihazda farklılık gösterebilir.

Son düzenleme:
deneye deneye sonunda işlemi başarıyor yani ustam değilmi? :)
sayılır download modda işlem yapmayı unutma
bir başka tool daha var yüksek model cihazlar için daha başarılı sonuç veriyor onuda paylaşacağım

Son düzenleme:
Benimde kullanmakta olduğum bu küçük portable çalışabilen
7-MB boyutunda olan
Kullanımı çok basit FRP toolu sizlerle paylaşıyorum..

[Gizli içerik]
usta ben denedim şimdi G610f cihazda download moda aldım 2 yöntemi de denedim aynı hatayı veriyor. hata şu şekilde'' program, MSVCP120.DLL BİLGİSAYARINIZDA EKSİK OLDUĞUNDAN BAŞLAYAMIYOR.BU SORUNU ÇÖZMEK İÇİN YENİDEN YÜKLEMEYİ DENEYİN.''

usta ben denedim şimdi G610f cihazda download moda aldım 2 yöntemi de denedim aynı hatayı veriyor. hata şu şekilde'' program, MSVCP120.DLL BİLGİSAYARINIZDA EKSİK OLDUĞUNDAN BAŞLAYAMIYOR.BU SORUNU ÇÖZMEK İÇİN YENİDEN YÜKLEMEYİ DENEYİN.''
google eksik olan dll yi yazıp dllfiles.com sitesinden 32 veya 64 bit olanı indir. Bilgisayarım c:/windows/system32 ve aynı yolda syswow64 iün içine at sorun çözülecektir.

teamwiever varmı programın çalışması iiçin bir yazılım eksiktir bakayım
hocam teamwiever yok ta. şimdi deneme yaptım cihaz bağlı değilken proğram hata vermiyor.Sadece cihazı download moda bağlayınca o hatayı veriyor.Aklıma gelmişken PC de verilen hata adb.exe hatası.Acaba cihazın adb kapalı mı oluyor?

hocam teamwiever yok ta. şimdi deneme yaptım cihaz bağlı değilken proğram hata vermiyor.Sadece cihazı download moda bağlayınca o hatayı veriyor.Aklıma gelmişken PC de verilen hata adb.exe hatası.Acaba cihazın adb kapalı mı oluyor?
cihaz bağlı değilken işlem görmediği için bir hata almassın adb.exe hatası da garip geldi görmek lazım hatayı müsait bir zamanda teamwiever ile kontrol ederim

Son düzenleme:
cihaz bağlı değilken işlem görmediği için bir hata almassın adb.exe hatası da garip geldi görmek lazım hatayı müsait bir zamanda teamwiever ile kontrol ederim
cihazı alternatif yöntemle yaptım da ustam.Bir dahaki denemede elimde bir cihaz olursa sana başvuracam artık. :) ilgin için teşekkürler.

Geri
Üst Alt