Yardım Acer Esprie Serisi "no bootable sevice" Hatası

• Konbuyu başlatan cwillc
  • Başlangıç tarihi
C

cwillc

Merhabalar ustalarım acer esprie pc açıldı temizlendi tekrar toplandi ama açılırken no bootable sevice hatası geliyor ve açılmıyor toplarken bir yanlışlik mı yapmışim acaba yardım ederseniz sevinirim herkese kolay gelsin

Merhabalar ustalarım acer esprie pc açıldı temizlendi tekrar toplandi ama açılırken no bootable sevice hatası geliyor ve açılmıyor toplarken bir yanlışlik mı yapmışim acaba yardım ederseniz sevinirim herkese kolay gelsin
Merhaba Bios Ayarlarını Default Duruma Getirin Tekrar Kontrol Edin Noot Bootable = Harddiks Veya İşletim Sİstemi Bulunamadı
Harddiskinizi kontrol Edin Yerine Oturmamıştır %90 Bİosta Harddisk Görünüyorsa İşletim Sistemini Baştan Kurmanız Gerekecektir

Klavye soketi yerine tam oturmamış bios menüsüne giremiyorum
Yani korkulacak bir durum yok mu ?

Teşekkür ederim şimdi Windows 10 kurmak istiyorum ama format atmadan yani içindekiler kalsın bunu nasıl yapabilirim kolay gelsin

Teşekkür ederim şimdi Windows 10 kurmak istiyorum ama format atmadan yani içindekiler kalsın bunu nasıl yapabilirim kolay gelsin
Malesef O Şekilde Yapamazsınız Yedeklerinizi Alın Sonra Format Atın Üzerine Kurabılırsınız Bilgileriniz Gitmez Ama pek Bir İyileştirmede Olmaz Cihazda.

Bilgisayarı açıp temizlemişseniz hdd üzerinde müdahale yoksa yeniden windows kurmanıza gerek yok ki.
Komple toplayın açılır zaten sadece herşey doğrumu takılmış onu kontrol edin.
Açıldıktan sonra yedeklerinizi alıp isterseniz windows kurarsınız yeniden.
Bu tarz işlemlerde fotoğraf yada video kaydı alın sökerken toplarken izleyip yaparsınız.
Yoksa akılda tutmak zor olabiliyor.

Üstünde win 7 kurulu Windows 10 a yükseltmek istiyorum o yüzden kuracağım ilgilendiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kolay gelsin başarılar

Geri
Üst Alt