?

Acer T03 MT6735 cihazımıza orjinal yazılım yükleme.
Bilgisayarımıza Android USB sürücülerini yüklüyoruz. BURADA (sürücüler yüklü ise bu adımı atlaya bilirsiniz.)
Telefonumuzu kapatıyoruz.
İndirmiş olduğumuz yazılım yükleme aracını bilgisayarımıza yüklüyoruz.
Ses kısma(-) veya Ses açma (+) tuşuna basarak telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz.
Bilgisyarımızın telefonu görüp drıver dosyalarını tanımasını bekliyoruz. Sonrasında otomatik olarak com port alacaktır.
İndirmiş olduğumuz firmware dosyalarını seçiyoruz.
Yükleme işlemi başladığı zaman alt tarafta görünecektir.
Bu işlemleri sırası ile düzgün bir şekilde yapıldığı zaman telefonunuz flashlanmış olacaktır.
Acer T03 MT6735 Firmware dosyasını BURADAN indire bilirsiniz.
Yazılım yükleme aracına
BURADAN ulaşabilirsiniz.

Usta atıyorum yarıda kesiyor kalıyor örnek &60 yazıyor öylece kalıyor ilerlemiyor ne yapmam lazım

Ekran Alıntısı.PNG

ustam böyle kalıyor her seferinde farklı yerde kalıyor cihazı açmayı denedim acer ekranında kaldı

Normalde bu durumda cihazda sorun olduğunu düşünürüz. Cihazın şarjı dolu mu? Ve usb kablo sağlam mı?
usta kablo ve şarj durumunda problem yok farklı bir yazılım attım ama ona arkada ki kapağı söküp kısa devreyle dowlanda sokarak yaptım o yazılım türkçe değil müşterim türkçe istedi

usta kablo ve şarj durumunda problem yok farklı bir yazılım attım ama ona arkada ki kapağı söküp kısa devreyle dowlanda sokarak yaptım o yazılım türkçe değil müşterim türkçe istedi
Anladım ustam. Elinizde EFT Dongle varsa root edip Türkçe dil ekleme işlemi yapabilirsiniz. EFT Dongle yoksa, o zaman mecburen Multi language yazılım bulmak lazım.

eftm yok usta maalesef ama temin edeceğim sürekli karşıma çıkıyor işlemlerde kalıyorum gerekli programlardan sadece o eksik bende ilgin için çok saol

eftm yok usta maalesef ama temin edeceğim sürekli karşıma çıkıyor işlemlerde kalıyorum gerekli programlardan sadece o eksik bende ilgin için çok saol
En vazgeçilmez aracım diyebilirim. İlk çıktığı zaman almıştım. O zamandan beri çok işime yaradı ve hala yarıyor. Sitemizde de EFT Dongle bölümü var ve tüm merak ettiklerinizi orada yazdım.

Geri
Üst Alt