Acer T03 Root İsteği

• Konbuyu başlatan emin.karakis
  • Başlangıç tarihi
E

emin.karakis

ACER T03 Model telefonumu nasıl rootlarım aslında türkçe yapmam gerekiyor ama yazılımını bulamadım son çare moralocale ile ile yapacağım ama rootunu bulamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim

Kingo root veya iroot ile denedinizmi

Burada Bulunan Konuya Bakın İsterseniz Hocam

verdigim locale more apkyı kur telefonun adbsini aç bagla verdigim run dosyasını aç telefonu görsün 1 dakkada tamamdır

Ekli dosyalar

• Dil Yükleme.rar
    4.4 MB · Görüntüleme: 23
verdigim locale more apkyı kur telefonun adbsini aç bagla verdigim run dosyasını aç telefonu görsün 1 dakkada tamamdır
ustam saolasın yükledim ama çok az bir kısmı türkçe oldu kamera galeri gibi menüde değişim oldu ayarlar menüler filan hala ingilizce onu düzeltemez miyiz ?

ancak yazılım bakmanız gerek

ustam 2side denendi saolasın
Elinizde profesyonel araç olmadığı için Türkçe dil ekleme yapmak zor. EFT Dongle ile Full Türkçe yapılır. Ama nerde ikamet ediyorsunuz. Size yakın bir arkadaşa yönlendirme yapalım.

Kendiniz uğraşmak isterseniz.

Tabletin başka yazılımını buradaki Konudan faydalanarak yazılım araması yapabilirsiniz.

Elimde profesyonel araçlar mevcut sadece eft dongle yok İstanbul'da ikamet ediyorum. Bu arada tablet değil hocam telefon ilgilendiğin için saol.

Elimde profesyonel araçlar mevcut sadece eft dongle yok İstanbul'da ikamet ediyorum. Bu arada tablet değil hocam telefon ilgilendiğin için saol.
Anladım doğru yere taşıdım konuyu, ama sanki ben tablet olarak gördüm. Bu cihazın ayarlardan felan tam model ne yazıyor.

Elinizde NCK Dongle, Infinity-Box CM2 veya CS Tool varsa yazılımını çekin yedek olsun.

Üstte verdiğim yazılım arama işlemi tüm ana kartlar için geçerlidir. Telefona, tablet Fark etmez.

Geri
Üst Alt