Yardım Aidata ADT1061 Dokunmatik Sorunu

illegal

Üye
Stock Rom - Aidata ADT1061 Stock Rom (Support' dan) bu yazılımdan sonra ekran parlama yapıyor çekemedim ekranda ki sorunu ancak dokunmatik çalışmıyor kendi kendine basıyor aniden kapanıyor 2-3 saniye ekran aktif kalıp sonra kilitliyor kendini power tuşuyla açıyorum yine dokunmatik sapıtmış şekilde ve ekranın en altında pixel karmaşası var. Ayrıca tablet açılırken felan hiçbir logo vesaire gelmiyor.

bu tabletin iki versiyonu var birinin arka kapağı siyah diğerinin ise arka kapağı metal sizin elinizdeki hangisi ?

bu tabletin iki versiyonu var birinin arka kapağı siyah diğerinin ise arka kapağı metal sizin elinizdeki hangisi ?

Metal hocam gümüş renk. Ayrıca kapağı açtım içerisinde 64 gb 3 gb RAM yazıyor.

Metal hocam gümüş renk. Ayrıca kapağı açtım içerisinde 64 gb 3 gb RAM yazıyor.

Bu cihazın yazılımı ve işlemcisi ayrı siz elinizdeki tablete uyumlu olmayan bir yazılım yüklemişsiniz o yüzden böyle bir sorunla karşılaşıyorsunuz elinizdeki cihaza ait yazılımı VİP te paylaştım malesef o yazılımı görmek için vip üye olmanız gerekiyor.

Bu cihazın yazılımı ve işlemcisi ayrı siz elinizdeki tablete uyumlu olmayan bir yazılım yüklemişsiniz o yüzden böyle bir sorunla karşılaşıyorsunuz elinizdeki cihaza ait yazılımı VİP te paylaştım malesef o yazılımı görmek için vip üye olmanız gerekiyor.

Peki hocam teşekkür ederim.

vip üye nasıl olucaz başkan tablet elimizde kaldı

Geri
Üst Alt