Stock Rom Aidata ADT1061 Stock Rom (Support' dan)

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar, sizlere Aidata Alim ADT1061 model tablete ait stock rom dosyasını paylaşıyorum. Dosya içeriğinde driver dosyası, yükleme programı ve rom dosyası mevcuttur. Dosya şifreli olup, şifresi mesaj sayısı 100 ve üzeri olan kullanıcılara sayın yöneticilerimiz tarafından verilecektir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Şifre:YsfZyEmr

ADT1061 Stock Rom

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim.
Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna b
asmanız yeterlidir.
Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm kolay gelsin ustam bende adt1060 modeli var yazılım atıldı sonradan dokunmatilk çalışmıyor nasıl yapabilirm yardımcı olabilirmisiniz

slm kolay gelsin ustam bende adt1060 modeli var yazılım atıldı sonradan dokunmatilk çalışmıyor nasıl yapabilirm yardımcı olabilirmisiniz
otg kabloyla fare bağlayıp geliştirici seçeneklerinden oem kilidini ve usb hata ayıklamayı açıp format at

ustam dediğiniz gibi yaptım ama yine çalışmadı başka bi yöntem varmı

ustma bendeki cihazda 1061 modeliymiş pardon
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

çözüm varmıdır acaba ustam

ustam vermiş olduğunuz yazılım atım bendeki yazılım aynısı yinede çalışmadı

yok dokunmatik daha önce çalışıyordu yazılım atıktan sonra dokunmatik giti bende söküp batarya sök tak yaptım yine olmadı

ben daha önce çok yaptım bunlardan ilsa sporta yazılım indirip atım sorun yokdu sadace bunlarda sıkıntı yaşadım ustam

Yarın yetkili servis ile görüşüp mevcut durumu anlatıp, bu sorunun çözümüne dair gerekli dosya talebinde bulunup, buradan bilgi paylaşımı yapacağım.

slm ustam kolay gelsin konuyla ilgili bi bilgi alabildinizmi acaba tşk ederim

Yarın yetkili servis ile görüşüp mevcut durumu anlatıp, bu sorunun çözümüne dair gerekli dosya talebinde bulunup, buradan bilgi paylaşımı yapacağım.
ustam herhangi bir gelişme var mı

slm ustam kolay gelsin konuyla ilgili bi bilgi alabildinizmi acaba tşk ederim

s.a ustam tablet sorununu cozebıldınmı

Geri
Üst Alt