Çözüldü Alcatel 1066D IMEI Repair ve Türkçe Flash

silivriserdar

Genel Moderator
Burada

Kod:
Action: REPAIR.
Detecting phone, wait...
Detecting phone, wait...
Phone must be off.
Connect usb cable without pressing any key.
Using connection mode 1
Making 10 sec timeout..
Detected: SCI USB2Serial (COM33)
Readed IMEI 1: 0150
Readed IMEI 2: 0150
IMEI 1 to write: 353
IMEI 2 to write: 358
Write IMEI Done.
Done.

Gerekli programa erişim sağlayamıyorum.yardımcı olur musunuz?

Vip üyelikten ziyade bu programa cüzi bir fiyata erişim sağlayamazmışım eski bir sürümünü buldum.Malesef onda 1066d yok.bir de ayrıca bir cihaz gerekiyor mu? İmei numarasını yeniden yazmak için

Vip üyelikten ziyade bu programa cüzi bir fiyata erişim sağlayamazmışım eski bir sürümünü buldum.Malesef onda 1066d yok.bir de ayrıca bir cihaz gerekiyor mu? İmei numarasını yeniden yazmak için
Evet NCK Dongle veya Spreadtrum işlemciyi destekleyen bir araç gerekiyor. Yeriniz nerde hangi ilde ikamet ediyorsunuz?​

Elinizde box varmı

@silivriserdar usta bu işle ilgileniyorsanız en iyisi bende bulunan cihaza imei atılması ve türkçe yazılım yüklenmesi gerekiyor.Maliyeti ne olur.
adresine mail atabilir mısınız?

selamün aleyküm hayırlı işler
alcatel 1066d repaer türkçe yazmışsınız ama ulaşamıyoruz bi yardımcı olurmusunuz

selamün aleyküm hayırlı işler
alcatel 1066d repaer türkçe yazmışsınız ama ulaşamıyoruz bi yardımcı olurmusunuz
Aleyküm selam.

Dosya VIP bölümünde olduğu için görüntüleyemezsiniz. VIP Üyelik almanız lazım. İyi forumlar.​

ustam nck dongle var yardm edermisiniz meta moda nasil salayim

Miracle dongle de var yardimci olurmusunuz

Miracle Box 2.82 version SPD Ayarlari boyle olmak seklinde Imei repair yapa bilirisiniz.
1580903616351.png

Geri
Üst Alt