İstek Alcatel OneTouch 1T 8068 Açılmıyor

uslanmaz

Üye
kolay gelsin arkadaşlar 8068 diye cihazın iç ekranı degiştirdim cıhazı göçtü müşterilen papaz oldum yazılım bulamadım elinde olan varsa lütfen yardım etsin

kolay gelsin arkadaşlar 8068 diye cihazın iç ekranı degiştirdim cıhazı göçtü müşterilen papaz oldum yazılım bulamadım elinde olan varsa lütfen yardım etsin
Alcatel 1t yada u3a diyeni geçiyor modeli

bu cihazdan şuanda elimde var google hesap vardı kırdım içindeki yazılımla ilgili bilgi vs birşey lazımsa diye bir kaç resim bırakayım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-05-07 at 10.03.51 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-07 at 10.03.51 (1).jpeg
    132.2 KB · Görüntüleme: 51
  • WhatsApp Image 2020-05-07 at 10.03.51.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-07 at 10.03.51.jpeg
    160.4 KB · Görüntüleme: 48
yok ustam manuel kırdım ben yazılımı galiba yok ben bulamadam bıraz baktım

bu cihazdan şuanda elimde var google hesap vardı kırdım içindeki yazılımla ilgili bilgi vs birşey lazımsa diye bir kaç resim bırakayım
Bu cihazın yazılımı herkese lazım. Cihaz sizde ise Chimera Tool veya diğer araçlar ile yazılımı çekip alırsanız çok iyi olur.​

elimde bu cihaz var hard reset atıyorum desen veya önceki mail ekranını geçemiyorum, hesabı nasıl kırdın yardımcı olurmusun

alcatel 1t7 modeli için desen ve hesap bilgilerini sıfırlama yolu bilen varmı arkadaşlar

cıhaz sendeyse eğer okutup gönderebilirsin
cihaz sendeyse benimde roma ihtiyacım var okutup atarbilirmisin ustamm
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yok ustam manuel kırdım ben yazılımı galiba yok ben bulamadam bıraz baktım
flasstool programından readback yapıp buraya yollama şansın varmı ustam anladığım kadrıyla bir çok usta zor durumda bende ekran değişimi yaptım şifre sıfırlama yaparken bozuk rom atma sonucu cihaz açılmıyor com veriyor ama açılmıyor yardımcı olmanız münkünmü...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alcatel 1T 10 Firmware ROM (Flash File) bu linkteki muhtemelen 10 inch olanı için diye tahmin ediyorum. belki işinize yarar
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ROM TCL 8068 | [Official]-[Updated] add the 09/03/2020 on Needrom bu linke de bir bakın. Alcatel'in üreticisi TCL aynı cihaz olabilir

Son düzenleme:
indirme seçeneği yok elinde sağlam yazılımı olan yokmu acaba 8068 in

Geri
Üst Alt