Merhaba,
Ben çok ama çok acemiyim. Burada söylenenleri harfiyen yerine getirdim. Ancak flash tool bir türlü indirmiyor. 0'da öylece bekliyor. Preloadsuz, userdatasız hepsi varken defalarca denedim. Başka bir sitede bulduğum downloada basarken soketi tak gibi önerileri bile uyguladım. Olmuyor, olmuyor. Sıfırda çakıldı kaldı. Yardımcı olabilecek olan var mı?
Farklı bilgisayarda deneyin.

Merhaba,
Ben çok ama çok acemiyim. Burada söylenenleri harfiyen yerine getirdim. Ancak flash tool bir türlü indirmiyor. 0'da öylece bekliyor. Preloadsuz, userdatasız hepsi varken defalarca denedim. Başka bir sitede bulduğum downloada basarken soketi tak gibi önerileri bile uyguladım. Olmuyor, olmuyor. Sıfırda çakıldı kaldı. Yardımcı olabilecek olan var mı?
MTK USB driver kurup Windows Digital imzayı devre dışı bırakın. Öyle deneyin.​

Bu yazılımı yukledikten sonra tablet full sustu , aygıt olarakda görmüyoe

arkadaşlar herkeze selamlar
konuya bir arkdadaşımın tabletinin android kısmında almış oldugu hasar sonucunda ınatcı bir wifiye baglanmama ve kullanı adı kısmında gecememe problemı vardı ıkı uc gun gıbı bır arastırma sonucunda tabı once burda kı biligileri derleyerek yola cıktım ve orjınal türkçe olan romu buldum kendi rom indirme guncelleeme programı ınatcı sekılde ındırmıyor veya takılı kalıyor du neyse konuya soyle dahıl olayım
flaştool programıyla yukluyoruz aynı konu baslıgı altında tarıf edıldıgı gıbı yalnız ne usrdata nede cht secenegını kaldırmadan veya preoloader seceenegını kaldırmadan yanı hıc bısıye dokunmadan sadece dowload bolumunu secıyoruz temız kurulum ıcın format +dowlad dıyoruz tabletımızın ses acma ses kapama tusu 7 sanıye basılı olucak ve dowload dedıkden sonra usbyı takıp 7 sanıye beklıyorus format yapım bootu yukleyıp framvareyı yuklemye baslıcak artık ses acma ve ses kapama tusunu bırakıp yuklemesını beklıcez resımlerde kullanmus oldugum tablet modelı ve nosu yazıyo sade ve hzlı kolayca yuklendı ve acıldı herkeze ıyı gunler rom dosyasını yukluyorum herkeze faydası olması dılegıyle lınkı eklıcem
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

.

Google Drive - Virus scan warning

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 112
  • WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.18.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.18.jpeg
    91.7 KB · Görüntüleme: 118
  • WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (3).jpeg
    196.8 KB · Görüntüleme: 112
  • WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (2).jpeg
    119.5 KB · Görüntüleme: 84
  • WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (1).jpeg
    90.8 KB · Görüntüleme: 79
  • WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (1).jpeg
    90.8 KB · Görüntüleme: 85
  • WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-07 at 14.16.19 (3).jpeg
    196.8 KB · Görüntüleme: 83
Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam cihaz brick oldu başka bir yazılım varmı yada nasıl düzeltebilirim

arkadaşlar herkeze selamlar
konuya bir arkdadaşımın tabletinin android kısmında almış oldugu hasar sonucunda ınatcı bir wifiye baglanmama ve kullanı adı kısmında gecememe problemı vardı ıkı uc gun gıbı bır arastırma sonucunda tabı once burda kı biligileri derleyerek yola cıktım ve orjınal türkçe olan romu buldum kendi rom indirme guncelleeme programı ınatcı sekılde ındırmıyor veya takılı kalıyor du neyse konuya soyle dahıl olayım
flaştool programıyla yukluyoruz aynı konu baslıgı altında tarıf edıldıgı gıbı yalnız ne usrdata nede cht secenegını kaldırmadan veya preoloader seceenegını kaldırmadan yanı hıc bısıye dokunmadan sadece dowload bolumunu secıyoruz temız kurulum ıcın format +dowlad dıyoruz tabletımızın ses acma ses kapama tusu 7 sanıye basılı olucak ve dowload dedıkden sonra usbyı takıp 7 sanıye beklıyorus format yapım bootu yukleyıp framvareyı yuklemye baslıcak artık ses acma ve ses kapama tusunu bırakıp yuklemesını beklıcez resımlerde kullanmus oldugum tablet modelı ve nosu yazıyo sade ve hzlı kolayca yuklendı ve acıldı herkeze ıyı gunler rom dosyasını yukluyorum herkeze faydası olması dılegıyle lınkı eklıcem

.

Google Drive - Virus scan warning
Emeğine sağlık usta. İlk mesajdaki romu yükledim brick oldu. Senin paylaştığın başarılı bir şekilde yüklendi.

serdar ustam bunda iki tane loader var hangisini kaldırmak lazım yanlış bişey yapıp uçurtmayalım cihazı

merhaba benim cihazımda pixi3 ekranında kalıyor formatladım yine aynı

bana nasıl kuracağım konusunda yardım edecek arkadaş varmıdır.
Emeğine sağlık usta. İlk mesajdaki romu yükledim brick oldu. Senin paylaştığın başarılı bir şekilde yüklendi.

merhaba benim cihazımda pixi3 ekranında kalıyor formatladım yine aynı

bana nasıl kuracağım konusunda yardım edecek arkadaş varmıdır.
Dün sizinle irtibat kuruldu. Pc sizin tableti hiç görmediği anlaşıldı. Soket arızalı

Merhabalar, öncelikle paylaşımınız için emeğinize sağlık. Bir çok tablete hard reset, yazılım yüklemesi yaptım. Bir yakınım bu model tableti yazılım atmam için rica da bulundu. Hard reset atıyorum olmuyor. SP flash tool ile yazılım atmayı deniyorum tableti algılamıyor. Tableti usb ile bağladığımda açılış ekranı geliyor. Güç düğmesine basıyorum kapanır gibi oluyor ama tekrar açılış ekranında takılı kalıyor. MTK driverları kurulu. Tableti şarja takıyorum. Şarj simgesi yerine açılış ekranı çıkıyor öylece kalıyor. Hatta hard reset menüsünde power down yapıyorum yine kapanmıyor.

Google Chrome Virus algılandı deyip indirme işlemini tamamlamıyor
Herramienta MTK rar dosyası.
ancak Chrome de tüm güvenliklerim kapalı olduğu halde bu hatayı verdi sorun varmı sizce ?
Opera ile indirmeyi deneyeceğim ?

rom sorunsuz yükledi ama cihaz bidaha açmıyor pc anımsamıyor hiç bi tepki yok bilgisi olan varmı şim di ne yapabilirim

Merhaba 1. sayfanın en başındaki romu alcatel 8079 yükledim tablet öldü bilgisayar görmüyor arık önceden şarj olurken gösteriyordu yada pc görüyordu hatta recovery moda b ile giriyordu sp tools ile bu romu yükledi problemsiz ama taplet brick oldu lütden yardım edin.

Link yenilendi

Geri
Üst Alt