Burdaki Paylaştığınız Rom ile Aynı. Needroombd sitesinde mevcut bu rom . Multilanguage yazmasına rağmen Tr dil mevcut değil. Sadece kuran arkadaşlarım firmware seçtikleri için kurulumu formatlar cihazı ve romu yüklemez hata verir.bunun için download moda alıp. User Data.img seçmeyip Flaslamalari gerekir . Olay bundan ibarettir. SEYGILI YONETICI.
Fatih arkadaşım bu senin romu senin dediğin şekilde de diğer türlü de yazdırdım ama malesef cihaz sürekli yeniden başlattı kendini bilgin olsun!..

1651308697698.png

Bu şekilde kalıyor timeout hatası veriyor sebep nedir acaba?

arkadaşlar herkeze selamlar
konuya bir arkdadaşımın tabletinin android kısmında almış oldugu hasar sonucunda ınatcı bir wifiye baglanmama ve kullanı adı kısmında gecememe problemı vardı ıkı uc gun gıbı bır arastırma sonucunda tabı once burda kı biligileri derleyerek yola cıktım ve orjınal türkçe olan romu buldum kendi rom indirme guncelleeme programı ınatcı sekılde ındırmıyor veya takılı kalıyor du neyse konuya soyle dahıl olayım
flaştool programıyla yukluyoruz aynı konu baslıgı altında tarıf edıldıgı gıbı yalnız ne usrdata nede cht secenegını kaldırmadan veya preoloader seceenegını kaldırmadan yanı hıc bısıye dokunmadan sadece dowload bolumunu secıyoruz temız kurulum ıcın format +dowlad dıyoruz tabletımızın ses acma ses kapama tusu 7 sanıye basılı olucak ve dowload dedıkden sonra usbyı takıp 7 sanıye beklıyorus format yapım bootu yukleyıp framvareyı yuklemye baslıcak artık ses acma ve ses kapama tusunu bırakıp yuklemesını beklıcez resımlerde kullanmus oldugum tablet modelı ve nosu yazıyo sade ve hzlı kolayca yuklendı ve acıldı herkeze ıyı gunler rom dosyasını yukluyorum herkeze faydası olması dılegıyle lınkı eklıcem
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Google Drive - Virus scan warning
eyvallah dostum 8gb modelime bu romu yükledim türkçe oldu teşekkürler

Teşekkürler emeğinize sağlık güncel olarak denedim olumlu. (8gb versiyonu)

Geri
Üst Alt