Alcatel Pixi 4 7″ Wi-Fi Model 8063 FRP Google Account

tunctelekom1025

Yasaklı
Arkadaşlar Öncelikle Herkese Kolaygelsin. Alcatel Pixi 4 7″ WiFi Model 8063 Elimde Tablet Var Her yolu Denedim Bypass Olarak Bir türlü Olmuyor hep bir engel çıkıyor ayarlara kadar giriyorum bir türlü hesap ekliyemiyorum apk lere izin vermiyor

Sp Flash Tool Üzerinden Kırabilecegim dosya yazılım ne olursa olsun yapabilecegim bir yöntem varmı

EDİT:
Sp flash tool'dan ekteki dosyayı seçin.Format bölümünden manual formatı seçip begin adres 0x37d80000 format lenght 0x100000 yazarak format atın tamamdır.
Bu işlemi yapıyoruz ondan sonra cihaz susuyor : ) sustuktan sonra ne bilgisayar görüyor nede birşey oluyor hemen arka kapagını açıyoruz bataryayı çıkarıyoruz bataryayı tekrar takıyoruz cihaz açılıyor . sonra yazılımı atıyoruz google hesabının orda ATLA yazısı geliyor bu kadar

Stock Rom - Alcatel Pixi 4 (7) Wi-Fi 8063 Stock Rom
scatter alttaki mesajda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sp flash tool'dan ekteki dosyayı seçin.Format bölümünden manual formatı seçip begin adres 0x37d80000 format lenght 0x100000 yazarak format atın tamamdır.

Ekli dosyalar

• MT8127_Android_scatter_Pixi4-7_by_bRkA.txt
    9.5 KB · Görüntüleme: 176
dedigin formatı yaptım lakin verdigin dosya seçenekleri tıklamıyor ya

Ekli dosyalar

• 65711723_888787208151691_3453502195335430144_n.jpg
    65711723_888787208151691_3453502195335430144_n.jpg
    53.3 KB · Görüntüleme: 84
tablet iyice gitti og format işleminden sonra şarj alıyor işareti bile gelmiyor ekrana

SP FLASH TOOL ERROR MASSAGE (uI) BÖYLE BİR HATA VERİYOR

@prens45 hocam sen bana ne işlem yaptırdın tablet ne yazılım diyoya ne bişe yapıyo açılmıyo bile

Bataryayı çıkardım taktım dur açıldı hocam inş yer yazılımı

tamam atıyo yazılım inşalllah silinir google hesabu

frp işlemi yapıldıktan sonra tablet çökecek sonra yazılım firmware upgrade olarak atılınca tablet frp kalkmış olarak açılır.

Bu işlemi yapıyoruz ondan sonra cihaz susuyor : ) sustuktan sonra ne bilgisayar görüyor nede birşey oluyor hemen arka kapagını açıyoruz bataryayı çıkarıyoruz bataryayı tekrar takıyoruz cihaz açılıyor . sonra yazılımı atıyoruz google hesabının orda ATLA yazısı geliyor bu kadar

Teşekkürler güzel bir bilgi oldu. Emeğine sağlık.​

arkadaşlar siz bu işi nasıl yaptınız bir türlü çözemedim ekteki dosyayı ne yaptıysam bi türlü beceremedim yokmu bunu tane tane anlatıcak tableti sıfırladım düğmelerden açma kapama ses yükseltmeden factory reset yaptım herşey olumluda gmail hesabında kaldı ilerliyemiyorum hesabıda bilmiyorum

arkadaşlar siz bu işi nasıl yaptınız bir türlü çözemedim ekteki dosyayı ne yaptıysam bi türlü beceremedim yokmu bunu tane tane anlatıcak tableti sıfırladım düğmelerden açma kapama ses yükseltmeden factory reset yaptım herşey olumluda gmail hesabında kaldı ilerliyemiyorum hesabıda bilmiyorum
SP Flash Toola Yapılan Bi İşlem Hocam

Geri
Üst Alt