Aslında bilgisayar görüyor ama 1 2 saniye sonra kayboluyor eyer bilgisayar görmezse nasil bir işlem yapabilirim

@caqlarsoft, kardeşim bende de arkadaştaki gibi cihaz ne alıyor ne sarj oluyor nede birşey. cihaz öylee kaldı team wiewrdan arkadaşa yardımcı olmuşsunuz yardım etme imkanınız varmı

@silivriserdar @caqlarsoft hocam yardımcı olabilecekmisiniz forumdaki bazı uygulamarı yaptı başta bilgisayar kapalıyken tarkar takmaz download yaptı hatta flashladı falan formatt all + download ile yaptım şuan cihaz hiç açılmıyor şarj simgesi dahil gelmiyor. bilgisayar görmüyor. ne yapabiliriz

Bende 9003x model alcatel pixi 4 7 3g tablet var ama bu yazılım olmuyor çünkü chipset mediatek mt8321 yazılım varmı arakadaşlar sizde

Bende 9003x model alcatel pixi 4 7 3g tablet var ama bu yazılım olmuyor çünkü chipset mediatek mt8321 yazılım varmı arakadaşlar sizde
Malesef kendi aldığımız yedek yok suan. Elinizde nck vb arac varsa once siz yedek almayi deneyin cihazdan

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EFt ile nasıl yükleyeceğiz bu romu. eft te modeli yok. bir daha detaylı anlatırsanız çok memnun olurum.

burdan indirdim alcatel 8063 yazılımı attım yeşil ok çıktı yüzde yüz tamamlandı şimdi cihaz hiç tepki yok pc bağlıyom sıfır tepki hiç açılmıyor 8063ün başka sürümümü var verilen yazılım mı farklı arkadaşlar anlamadım sorunu çözebilcek var mı ?

alcatel tablet yazılımdan sonra açılmadı hangi yazılım yüklemek gerek link varmı

Merhaba 8063-3BALTR1 modelli iki cihaza verdiginiz nck olan yazılımı flash tool ile yukleme yaptım ama dokunmatikleri çalışmıyor ikisininde. sorun dokunmatikte degil. sorun ne olabilir bilgisi olan varmı?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@cLamenJero, @adnanmirsad56 @caqlarsoft @silivriserdar

Üstad verdiğin linkteki yazılımı atmaya çalıştığımda not enough storage space hatası veriyordu. Bende en alttan user data nın tik ini kaldırdım yazılım yüklendi yeşil ok görüntüsü çıktı şimdi ise tablet hepten sustu sp flash da görmüyor artık...

Evet bazı arkadaşlar var ki forumdan anlamayan. " Ben yaptım oldu hadi size bay bay " cı arkadaşlar. Forumculuk paylaşım yapmak, bilgi alış verişi ile müteşekkildir. Neyse sadede geleyim.

Evet konuda verilen yazılımı yükledim ve cihaz sustu. hiç bir şekilde yazılımda atılmıyor pc de görmüyordu.
Bataryayı söküp verdiğim linkteki yazılımı yine verdiğim linkteki programla flashladım ve tableti tekrar hayata döndürdüm.

Nasıl yapılır? Cihazı susan arkadaşlar batarya sökük bir şekilde ses açma ve power tuşu basılı tutarak tableti pc ye bağlayın tamamdır.

NOT: Verdiğim yazılımda malesef Türkçe yok bilginize. Morelocale 2 ile kısmen Türkçe yapılıyor. Nasıl yapılır? Tıkla

Yazılım linki : İndir
Program linki: İndir
Program nasıl kullanılır? Tıkla

Geri
Üst Alt