mtk driver larını anlatılan şekilde kurdum, cihazı takınca aygıt yöneticisinde görünüyor, tanıyor ardında kaybolup cihaz şarj olmaya başlıyor

mtk driver larını anlatılan şekilde kurdum, cihazı takınca aygıt yöneticisinde görünüyor, tanıyor ardında kaybolup cihaz şarj olmaya başlıyor
Farkli bir pc de deneme sansiniz var mi?
Usb girişinde de problem olabilir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihazım MT8127 (cpu-z), farklı driver lar denedim hala aynı, cihazı görüyor COM3 olarak ardından aygıt yöneticisinden kaybolup cihazı şarj etmeye başlıyor

Çok teşekkürler hocam şuan indiriyorum, peki driver problemini nasıl çözebiliriz ? şuan cihazımın bootloader ini açtım TWRP kurmak istiyorum ardından rom u yüklüce, bu ROM u hangi program ile kurayım ? spflash mı yoksa TWRP ile mi ?

Birde farklı ROM lar bulunabiliyor mu ? Cynogenmod gibi .. ?

Anladım hocam tableti hafifletmeye çalışıyorum, üzerinde gelen ROM beni soğuttu kullanmıyordum uzun zamandır. Eğer yardım edecek biri varsa sevinirim..

Çok teşekkürler hocam şuan indiriyorum, peki driver problemini nasıl çözebiliriz ? şuan cihazımın bootloader ini açtım TWRP kurmak istiyorum ardından rom u yüklüce, bu ROM u hangi program ile kurayım ? spflash mı yoksa TWRP ile mi ?
Cihaz MTK abim siz cihazınıza SP Flashtool ile yazılım atabilirsiniz. Sizin bahsettiğiniz TWRP ile atılan rom ancak Custom Romdur.

peki custom rom bulamıyormuyuz bizim cihazlar için xda developer forumda görmüştüm ama bilemedim şimdi..

Peki indirdiğim bu rom, nasıl bir rom dur acaba? üzerinde gelen rom dan kötü olamaz herhalde ? spflashtool ile rom u flash lamak için bir anlatım mevcutsa link alabilirmiyim ?

Peki indirdiğim bu rom, nasıl bir rom dur acaba? üzerinde gelen rom dan kötü olamaz herhalde ? spflashtool ile rom u flash lamak için bir anlatım mevcutsa link alabilirmiyim ?
Rom Fabrika Romu kendi kullanmış olduğunuz rom. Yalnız konuyla ilgili bi video bulamadım ve bu cihaza nasıl rom atılır bilmiyorum abim bilen arkadaşlar mutlaka konuya cvp yazıcaktır.

Eger uzerindeki rom ise kurmaya gerek yok ama oyle oldugunu sanmam. Icerisinde bir suru turkcell uygulamalari ile geldi bunlardan kurtulmak amacim umarim birileri cevap verir

Eger uzerindeki rom ise kurmaya gerek yok ama oyle oldugunu sanmam. Icerisinde bir suru turkcell uygulamalari ile geldi bunlardan kurtulmak amacim umarim birileri cevap verir
Elinizde herhangi bir arac mevcut mu?
Omce elinizdeki romun yedegini cekelim? Piyasada orjinali cok yok sayilir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler bu tablete nasıl rom atıcam, MTK işlemciler için bu işlem çok karışık, daha önce samsung s2 için bir sürü bilgi bulabiliyordum. YArdım edecek kimse var mı ? one touch pixi 3 10" 8079 tablet
SP Flash Tool ile User data seçmeden yükleme yapın.

Eğer spflash tool da backup yapma varsa yapalım hocam, orjinali elimizde olur en azından. Nerden başlıyoruz?

Geri
Üst Alt