All Model Xiaomi Bootloader Unlock %100 Tested

video paylaştım mium sürümü 11 olması lazım video da gerekli bilgiler var zaten ustam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

mi unlock miflash_unlock-en-3.3.525.23 bu sürüm indirip deneyin üstam olacaktır ben de denedim şimdi bi cihaz oldu mi not 10 denedim

telefon numarasının daha önce farklı bir cihazda kullanılıp kullanılmaması farkediyor mu acaba?

Xiaomi herhalde son sürümde bootloader unlock olayından vazgeçiyor. Resmi bir açıklama yok ama bu olay bir bug olamaz. Neden böyle birşey yaptı Xioami firması bilmiyorum ama bu virüs vesaire olaylarından dolayı kullanıcılarına böyle bir kolaylık sağlamak istemiş olabilir. Tabi bu geçici mi yoksa kalıcı mı bekleyip göreceğiz.​

farklı bi numara üzerinde deneme yapabilirsiniz

Takılı olan sim no daha önce kayıtlı diye başka telefona takılı olan simi kaydettim, bu şekilde oluyor mu? Yani takılı olan sim numarası ile kayıt yapmadım.
2 denemem de de olmadı maalesef. Telefon 9s

Takılı olan sim no daha önce kayıtlı diye başka telefona takılı olan simi kaydettim, bu şekilde oluyor mu? Yani takılı olan sim numarası ile kayıt yapmadım.

Daha

Daha önce kullanılan numara aradan bir ay geçti ise olması lazım

Bende o şekilde çok unlock başlatıyorum,her sim e bir tane farklı numara eklenebilir
O zaman 9s de olmuyor hocam 3 günde geçmişti :) 1 hafta tekrar bekleyeceğiz.
Şöyle anlatayım, telefondan kendi mi hesabımdan çıktım. Pc den programı açtım yeni bir mail adresi ile kayıt oldum giriş yaptım. Sonra telefondan aynı hesap ile giriş yaptım takılı olan sim dışında bir tel noyu kayıt ettirdim. Fast moduna unlock yaptım 168 saat verdi

O zaman 9s de olmuyor hocam 3 günde geçmişti :) 1 hafta tekrar bekleyeceğiz.
Şöyle anlatayım, telefondan kendi mi hesabımdan çıktım. Pc den programı açtım yeni bir mail adresi ile kayıt oldum giriş yaptım. Sonra telefondan aynı hesap ile giriş yaptım takılı olan sim dışında bir tel noyu kayıt ettirdim. Fast moduna unlock yaptım 168 saat verdi

Hızlı unlock zaten her modelden ve sürümde olmuyor.
Ben bir sim ile unlock başlatıp o sim i farklı bir cihaza daha takıp bu defa onun üzerinden eski bir mi hesabı ile unlock başlatıyorum.dogrulama istemese süreç başlıyor.

Hızlı unlock zaten her modelden ve sürümde olmuyor.
Ben bir sim ile unlock başlatıp o sim i farklı bir cihaza daha takıp bu defa onun üzerinden eski bir mi hesabı ile unlock başlatıyorum.dogrulama istemese süreç başlıyor.
Yani hocam yaptığımda yanlış birşey yok o zaman???

An itibari ile çalışmıyor dün yapmıştım bu gün yapamadık bekleme süresi verdi Mi 9T için

bazen sörver kapalı olabilir ustalar ondan dolayı olabilir

Bazı gruplar da aynı gün kilidi açıldığı iddaa edenler var, @silivriserdar sizde böyle bir şey varmı? Serversiz box siz ve kredisiz Global cihazların tek tıkla kilidi açılabildiğini söylüyorlar sizin bir bilginiz var mı?

Bazı gruplar da aynı gün kilidi açıldığı iddaa edenler var, @silivriserdar sizde böyle bir şey varmı? Serversiz box siz ve kredisiz Global cihazların tek tıkla kilidi açılabildiğini söylüyorlar sizin bir bilginiz var mı?
Her söylenilen ne yazıkki doğru değil. Bazı yazılımlardan bug var. Onlar ile unlock olduğunu söyleyenler var. Ben denemedim.​

Geri
Üst Alt