• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

İstek Android 10 Veri Kurtarma

Xxzeroxx

Yeni Üye
Üye
Selamlar arkadaşlar android 10 için veri kurtarma mümkün olabilir mi format atılmış android 10 telefondan?

walker_sky

Üye
VIP Üye
bulabilirsen.Magnet Axiom ihtimali var. telefonlar için packleri yüklemen gerekiyor yaklaşık 22gb yer ihtiyacı var. cihaza göre 8 -10 saat sürebilir işlemler.

walker_sky

Üye
VIP Üye
Magnet axiom veri kurtarma imaj alma programı

walker_sky

Üye
VIP Üye
Evet bulup kurman gerekiyor. google arayip kullanimi ile ilgili de detayli bilgilere ulasabilirsin.

senolozen

Yeni Üye
Yasaklı
Üye
bulabilirsen.Magnet Axiom ihtimali var. telefonlar için packleri yüklemen gerekiyor yaklaşık 22gb yer ihtiyacı var. cihaza göre 8 -10 saat sürebilir işlemler.
Hocam arkadaş format atılmış telefon diyor dosyalar silinmiş siz komple backup tanmı bahsediyorsunuz verileri yedekleme?

senolozen

Yeni Üye
Yasaklı
Üye
Kendim yapabilir miyim yani bilgisayara falan program mı kuracam?
Dostum boşa uğraşma format atılmış telefonda kurtarma yapamazsın arkadaşın dediği program var olan dosyaların komple backupını alıyor.

walker_sky

Üye
VIP Üye
Programin ne detaylarina baktinizmi? Hangi amaçlarla kullanıldığına fln. Yada arkadasin sorudugu soruyla alakali olmasa niye yazayim!!!

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
Dostum boşa uğraşma format atılmış telefonda kurtarma yapamazsın arkadaşın dediği program var olan dosyaların komple backupını alıyor.
Kurtarma fonksiyonuda var Axiom'un İlk İmage alır sonra geriye dönük kurtarma yapar.Adli bilişimde çok sık kullanılıyor.

walker_sky

Üye
VIP Üye
Kurtarma fonksiyonuda var Axiom'un İlk İmage alır sonra geriye dönük kurtarma yapar.Adli bilişimde çok sık kullanılıyor.
programın telefon tanimlaması icin pack indirmek gerekiyor. 12gb civari. Arkadas kurtarmıyor demiş. Cvp ihtiyacı hissetmedim :) herkes konusuyor.

senolozen

Yeni Üye
Yasaklı
Üye
Hocam bilgisayar olsa yıllar önce bile silinen dosyalar geri getirilir ama telefon ssd tarzı bellek sistemi ile çalıştığından dolayı silinen dosyalar geri getirmek istesen bile ya bozuk geliyor yada hiç gelmiyor. Ayrıca arkadaşın dediği program karmaşık bi yapıya sahip sizin bunu becerebileceğinizi sanmıyorum o yüzden uğraşmayın dedim linux tabanlı işletim sistemleri windows gibi çalışmıyor silindimi iş bitti demektir program önerisi verme şansım yok çünki daha önce denediğim her program fasafiso çıktı uani linux altyapısı ssd gibi bellek hafızasına sahip cihazlarda boşa uğraşmaya değmez geri getiremezsiniz.

Xxzeroxx

Yeni Üye
Üye
Hocam bilgisayar olsa yıllar önce bile silinen dosyalar geri getirilir ama telefon ssd tarzı bellek sistemi ile çalıştığından dolayı silinen dosyalar geri getirmek istesen bile ya bozuk geliyor yada hiç gelmiyor. Ayrıca arkadaşın dediği program karmaşık bi yapıya sahip sizin bunu becerebileceğinizi sanmıyorum o yüzden uğraşmayın dedim linux tabanlı işletim sistemleri windows gibi çalışmıyor silindimi iş bitti demektir program önerisi verme şansım yok çünki daha önce denediğim her program fasafiso çıktı uani linux altyapısı ssd gibi bellek hafızasına sahip cihazlarda boşa uğraşmaya değmez geri getiremezsiniz.
Mobiledit programı nasıldır?

Harunk

Yeni Üye
Üye
Bu uygulama ile sadece resimleri alabilirsiniz cihazın ilk açıldığı tarihten itibaren hemde

Ekli dosyalar

Üst Alt