İstek Android 10 Veri Kurtarma

Xxzeroxx

Üye
Selamlar arkadaşlar android 10 için veri kurtarma mümkün olabilir mi format atılmış android 10 telefondan?

bulabilirsen.Magnet Axiom ihtimali var. telefonlar için packleri yüklemen gerekiyor yaklaşık 22gb yer ihtiyacı var. cihaza göre 8 -10 saat sürebilir işlemler.

Magnet axiom veri kurtarma imaj alma programı

Evet bulup kurman gerekiyor. google arayip kullanimi ile ilgili de detayli bilgilere ulasabilirsin.

bulabilirsen.Magnet Axiom ihtimali var. telefonlar için packleri yüklemen gerekiyor yaklaşık 22gb yer ihtiyacı var. cihaza göre 8 -10 saat sürebilir işlemler.
Hocam arkadaş format atılmış telefon diyor dosyalar silinmiş siz komple backup tanmı bahsediyorsunuz verileri yedekleme?

Programin ne detaylarina baktinizmi? Hangi amaçlarla kullanıldığına fln. Yada arkadasin sorudugu soruyla alakali olmasa niye yazayim!!!

Dostum boşa uğraşma format atılmış telefonda kurtarma yapamazsın arkadaşın dediği program var olan dosyaların komple backupını alıyor.

Kurtarma fonksiyonuda var Axiom'un İlk İmage alır sonra geriye dönük kurtarma yapar.Adli bilişimde çok sık kullanılıyor.

Kurtarma fonksiyonuda var Axiom'un İlk İmage alır sonra geriye dönük kurtarma yapar.Adli bilişimde çok sık kullanılıyor.
programın telefon tanimlaması icin pack indirmek gerekiyor. 12gb civari. Arkadas kurtarmıyor demiş. Cvp ihtiyacı hissetmedim :) herkes konusuyor.

Hocam bilgisayar olsa yıllar önce bile silinen dosyalar geri getirilir ama telefon ssd tarzı bellek sistemi ile çalıştığından dolayı silinen dosyalar geri getirmek istesen bile ya bozuk geliyor yada hiç gelmiyor. Ayrıca arkadaşın dediği program karmaşık bi yapıya sahip sizin bunu becerebileceğinizi sanmıyorum o yüzden uğraşmayın dedim linux tabanlı işletim sistemleri windows gibi çalışmıyor silindimi iş bitti demektir program önerisi verme şansım yok çünki daha önce denediğim her program fasafiso çıktı uani linux altyapısı ssd gibi bellek hafızasına sahip cihazlarda boşa uğraşmaya değmez geri getiremezsiniz.

Hocam bilgisayar olsa yıllar önce bile silinen dosyalar geri getirilir ama telefon ssd tarzı bellek sistemi ile çalıştığından dolayı silinen dosyalar geri getirmek istesen bile ya bozuk geliyor yada hiç gelmiyor. Ayrıca arkadaşın dediği program karmaşık bi yapıya sahip sizin bunu becerebileceğinizi sanmıyorum o yüzden uğraşmayın dedim linux tabanlı işletim sistemleri windows gibi çalışmıyor silindimi iş bitti demektir program önerisi verme şansım yok çünki daha önce denediğim her program fasafiso çıktı uani linux altyapısı ssd gibi bellek hafızasına sahip cihazlarda boşa uğraşmaya değmez geri getiremezsiniz.
Mobiledit programı nasıldır?

Bu uygulama ile sadece resimleri alabilirsiniz cihazın ilk açıldığı tarihten itibaren hemde

Ekli dosyalar

• IMG_20210527_201930.jpg
    IMG_20210527_201930.jpg
    177.3 KB · Görüntüleme: 11
Geri
Üst Alt