Android Rom Dumper V1.3.5

Teşekkürler

Eline Sağlık deneyen varmı ?

Son düzenleme:
Samsung cihazlardan Flash dosyaları yani Stock Firmware çekmek bu kadar kolay olmamıştı.

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM Turkey ve BEN sorumlu değilimdir.
Eline saglık usta çok işime yarıyacak

Samsung cihazlardan Flash dosyaları yani Stock Firmware çekmek bu kadar kolay olmamıştı.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

teşkküürr

Unutmayınız..!!!

teşekkürler elinize saglık

Unutmayınız..!!!

teşekkürler

[QUOTE = "astek055, post: 11811, member: 7"]
It has never been so easy to take Flash files ie Stock Firmware from Samsung devices.

[Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content][Hidden Content]

Do not forget .. !!!
Failure to do so may result in damage to your device and may result in damage to the device.

GSM Turkey and I am not responsible.
[/ QUOTE]
thank

[QUOTE = "astek055, post: 11811, member: 7"]
It has never been so easy to take Flash files ie Stock Firmware from Samsung devices.

[Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content][Hidden Content]

Do not forget .. !!!
Failure to do so may result in damage to your device and may result in damage to the device.

GSM Turkey and I am not responsible.
[/ QUOTE]
Thank you

Geri
Üst Alt