Bilgi Android Script Generator

mbtt

Geliştirici Üye
Geliştirici Ekibi
4 Ara 2018
37
118
33
DİPNOT
BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM GSMTURKEY SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA
Bu kılavuz ile .dat ya da .img şeklinde olan romları yüklemek için olan updater-script'leri açık system klasörü yüklemek için uygun hale getirebilirsiniz.

Ve dahi:

Rom portladıktan sonra .dat ve yahut .img uzantısından çevirdiyseniz; açık sistem olarak zipleyip buna uygun bir updater-script hazırlayarak tüm romun zip dosyasını alabilirsiniz..

Ricam bu konudan yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benimde ismim geçsin.

ANLATIM
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
11,435
9,898
113
35
DİPNOT
BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM GSMTURKEY SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA
Bu kılavuz ile .dat ya da .img şeklinde olan romları yüklemek için olan updater-script'leri açık system klasörü yüklemek için uygun hale getirebilirsiniz.

Ve dahi:

Rom portladıktan sonra .dat ve yahut .img uzantısından çevirdiyseniz; açık sistem olarak zipleyip buna uygun bir updater-script hazırlayarak tüm romun zip dosyasını alabilirsiniz..

Ricam bu konudan yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benimde ismim geçsin.

ANLATIM
[Gizli içerik]
Bunu hep merak etmişimdir. Müsait zamanda deneme yapacağım. Teşekkürler paylaşım için. Ayrıca açtığınız değerli konular için minnettarız.

Her zaman aramızda sizi görmek isteriz.

Üst Alt