Development Android Script Generator

mbtt

Üye
DİPNOT
BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM GSMTURKEY SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA
Bu kılavuz ile .dat ya da .img şeklinde olan romları yüklemek için olan updater-script'leri açık system klasörü yüklemek için uygun hale getirebilirsiniz.

Ve dahi:

Rom portladıktan sonra .dat ve yahut .img uzantısından çevirdiyseniz; açık sistem olarak zipleyip buna uygun bir updater-script hazırlayarak tüm romun zip dosyasını alabilirsiniz..

Ricam bu konudan yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benimde ismim geçsin.

ANLATIM
Gizli İçerik
Android Script Generator programını indirin.

Ardından:

1-) İndirdiğiniz zip dosyasını masaüstüne çıkarın. Daha sonra ASC adlı ikona tıklayın. Kurulum yapacaktır.

2-) Programı açın ardından templates yazısı altında çıkan seçeneklere tıklayın ve "installing the firmware\flash\rom (TWRP)" seçin. Sonra add butonuna tıklayın.

f82315dafe4d4b3e010f9f7f5bcfb08c.jpg

3-) Sol taraftan files butonuna tıklayın ve sağ tarafta bulunan select butonuna tıklayın ardından rom dosyalarınızın bulunduğu klasörü seçin.
Ve o kısmın altında ortada bulunan add butonuna tıklayın.

70b4d84d7a296c41a74029fc917c4cfa.jpg

4-) Yine sol taraftan build butonuna tıklayın ve sağ altta bulunan collect butonuna tıklayın.

7fabd6e1cdbfe56f3ba1f01ebe842978.jpg

5-) Masaüstünde android\dev\updates klasörü altında rom dosyanız çıkmış olacaktır gidip alabilirsiniz.

6e27c46c13816ba83c9ac62ef1bdee52.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
DİPNOT
BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM GSMTURKEY SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA
Bu kılavuz ile .dat ya da .img şeklinde olan romları yüklemek için olan updater-script'leri açık system klasörü yüklemek için uygun hale getirebilirsiniz.

Ve dahi:

Rom portladıktan sonra .dat ve yahut .img uzantısından çevirdiyseniz; açık sistem olarak zipleyip buna uygun bir updater-script hazırlayarak tüm romun zip dosyasını alabilirsiniz..

Ricam bu konudan yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benimde ismim geçsin.

ANLATIM
[Gizli içerik]
Bunu hep merak etmişimdir. Müsait zamanda deneme yapacağım. Teşekkürler paylaşım için. Ayrıca açtığınız değerli konular için minnettarız.

Her zaman aramızda sizi görmek isteriz.

Vayyy kimleri görüyorum üstadım gelmiş hoş gelmiş eline sağlık

DİPNOTBU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM GSMTURKEY SORUMLU TUTULAMAZ.AÇIKLAMABu kılavuz ile .dat ya da .img şeklinde olan romları yüklemek için olan updater-script'leri açık system klasörü yüklemek için uygun hale getirebilirsiniz.Ve dahi:Rom portladıktan sonra .dat ve yahut .img uzantısından çevirdiyseniz; açık sistem olarak zipleyip buna uygun bir updater-script hazırlayarak tüm romun zip dosyasını alabilirsiniz..Ricam bu konudan yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benimde ismim geçsin.ANLATIM[Gizli içerik]
Resimler silinmiş

DİPNOT

AÇIKLAMA

Ve dahi:

ANLATIM
[Gizli içerik]
Teşekkürler

Resimler eklendi.​

Son düzenleme:
Vallahi bu güzel bir konu olmuş. Daha önce yapmayı çok istedim ama kaynak az olduğu için yapamamıştım. Şimdi twrp'den zip halinde rom yükleyebiliriz dimi?

Bunu hep merak etmişimdir. Müsait zamanda deneme yapacağım. Teşekkürler paylaşım için. Ayrıca açtığınız değerli konular için minnettarız.

Her zaman aramızda sizi görmek isteriz.
ustam bu tam olaraq ne anlama geliyor? bilmiyorumda aslinda biraz karanlik kalan kisimlar var, günümüzdə ne üçün istifadə olunur bu hocam? her hansi official romu twrp rom halina gətiririk ya necə? biraz aydinlatsaniz rica etsem

paylaşım için teşekürler

Geri
Üst Alt