Araba Radyo Master Şifre Üretici - Car Radio Master Code Generator

oguz67

Üye
aciklama.jpg

Download - indir
Rar Pass : gsmturkey.net

Açıklama : Akü söküldüğünde kendini sıfırlayan oto teypleri için master şifre üretir. Daha ziyade eski cihazlara özeldir...
Antivirüs uygulamanız tanımlayamayacağı için yanlış alarm verir, korkmadan çalıştırabilirsiniz. Yalnızca ihtiyacı olanların denemesini tavsiye ederim

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 1427
Download - indir
Rar Pass : gsmturkey.net

Açıklama : Akü söküldüğünde kendini sıfırlayan oto teypleri için master şifre üretir. Daha ziyade eski cihazlara özeldir...
Antivirüs uygulamanız tanımlayamayacağı için yanlış alarm verir, korkmadan çalıştırabilirsiniz. Yalnızca ihtiyacı olanların denemesini tavsiye ederim
Benim araçta işe yarar mı acaba Peugeot 306 eski kaseti teyp var. Akü sökülünce şifre girmek gerekiyor. Gerçi şifreyi yazdım ama bir gün unutursam bu programı denerim. Teşekkürler paylaşım için.

Benim araçta işe yarar mı acaba Peugeot 306 eski kaseti teyp var. Akü sökülünce şifre girmek gerekiyor. Gerçi şifreyi yazdım ama bir gün unutursam bu programı denerim. Teşekkürler paylaşım için.
Büyük ihtimalle çözer diye düşünüyorum... Bakmanız lazım. Hem o sayede denemiş olursunuz :)

merhaba. öncelikle emeğine saplık link boş gibi. kontrol edermisiniz lütfen

merhaba. öncelikle emeğine saplık link boş gibi. kontrol edermisiniz lütfen
Marka model bilgisini alalım. Servisten yardımcı olalım kardeş. Normalde bu dosyayı ekleyeli epey zaman geçmiş kullanılmadığı için link silinmiş. Bende de virüs programına gitmiş, karantinada dahi yok. O yüzden siz model bilgisini paylaşın ki işinize acil olarak yardımcı olalım. Seri no yada bir rakam yazıyorsa onu paylaşın lütfen. Daha sonra programı tekrardan alır eklerim inşallah. İyi günler

bir şekilde çözdük. yineden teşekkür ederim.

Rica ederim. Üyeye mesaj attım. Düzeltirse direk Konuya ekleme yaparım.
Sayın Serdar hocam, isterseniz konuyu çöp edelim yada bir başka konu açarak master kod istek diye bir başka konu açalım. Kusura bakmayın tedarikli olamadım. Araba radyo master code istek diye bir konu açılırsa destek olmak üzere yardımcı olmaya çalışırım. Bir sürü APK dosyaları çıkmış onlardan çözüm elde edilebilir...

Sayın Serdar hocam, isterseniz konuyu çöp edelim yada bir başka konu açarak master kod istek diye bir başka konu açalım. Kusura bakmayın tedarikli olamadım. Araba radyo master code istek diye bir konu açılırsa destek olmak üzere yardımcı olmaya çalışırım. Bir sürü APK dosyaları çıkmış onlardan çözüm elde edilebilir...
Tamam yapalım. Ben gerekli kategoriyi açıp size özel mesaj atacağım.

Geri
Üst Alt