silivriserdar

Genel Moderator
8a715d1b98cebc8835c17fcff95ad30f.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Cihazımdaki asus logosunda kalma recovery ekranına girememe sorundan sonra bulduğum çözümü sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bendeki cihaz [ WW K012] yazılıma ait olan cihazdan.
Arkadaşlar öncelikle yazılım ve yükleme aracımızı alttaki linklerden indirelim.
Yazılım
Driver
Asus flash tool'u açalım ve ardından model sekmesinden FE170CG seçip yanında buluna alandan wipe data yes yapıyoruz ve yazılım dosyamızı zip olarak belirtiriyoruz.

Ardında cihazımızı ses açma ve açama kapama tuşlarına basarak açıyoruz.

Asus logosu geldiğinde açma kapama tuşundan elinizi çekin ve ses açma tuşuna basmaya devam ediniz.Ekrana fastboot ekranı gelicek birşeye tıklamadan bilgisayarımıza bağlıyoruz.

Asus flash tool programında altta cihazımız gözüktüğü zaman üstüne tıklayıp Start tuşuna basıyoruz ve bekliyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AsusFlashToolInstaller1.14.rar dosyasını açarken şifre istiyor

şifresi:
Kod:
 www.asus-zenfone.com[/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:
asusflashtool.com şifre bu olabilir.

dediğinizi aynen yaptım asus değilde intel inside yazısı geldi ses açma tuşuna uzun süre basmama rağmen değişen bişi olmadı o ekranda takılp kalıyor. nasıl çözerim acaba

dediğinizi aynen yaptım asus değilde intel inside yazısı geldi ses açma tuşuna uzun süre basmama rağmen değişen bişi olmadı o ekranda takılp kalıyor. nasıl çözerim acaba
Fastboota girmedimi. Usb kablo takılıyken dene

bende de aynı cihazdan var, asus logosunda kalıyor ve fastboot ekranına giremiyorum, nasıl çözebilirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210203_194438.jpg
    IMG_20210203_194438.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 44
[QUOTE = "adnanmirsad56, gönderi: 211565, üye: 4"]
Fastboota girmedimi. Usb kablo takılıyken dene
[/QUOTE]
hayır girmedi malesef

Geri
Üst Alt