silivriserdar

Genel Moderator
8424250e7fb80216b42e22b173330e60.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Asus MeMO Pad 8 ME180A cihazına ait stock rom paylaşacağım. Yazılımı hafıza kartı ile recovery moddan yükleme yapabilirsiniz.

Yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Paylaşım için teşekkürler ama recovery den yüklerken hata veriyor yardımcı olabilirmisiniz

bütün versiyonları denedim en fazla ilerleyen sizin paylaştığınız romdu diğerleri hemen hata veriyor

Cihaz arızalı diye geldi asus yazısında takılı kalıyor resim eklemeye çalışayım

ilgin için teşekkürler araştırmaya devam ediyorum uygun twrp bulup bide ordan denemeye bakayım

Öncelikle merhaba ben bunu PC ye indirdim orası tamam ama nasıl kurucağımı bilmiyorum internetten araştırdım ama tam net bir sonuç bulamadım kurulum nasıl yapılır?

Öncelikle merhaba ben bunu PC ye indirdim orası tamam ama nasıl kurucağımı bilmiyorum internetten araştırdım ama tam net bir sonuç bulamadım kurulum nasıl yapılır?
Hafıza kartına atıp recovery moddan yükleme yapabilirsiniz.

hafıza kartı ek olarak mı ? yoksa direk tablete mi atıcam çünkü ; tabletimde virüs olduğundan dolayı rom atmak istiyorum ne yaptıysam virüs için bi çözüm bulamadım servise dahi gönderdim ama düzelmedi hafıza kartına bağlayıp yüklersem karta da bulaşabileceğinden korkuyorum böyle birşey olurmu bilmiyorum ama başka yöntem varmı direk tablete dosyayı atmak gibi yoksa illa hafıza kartımı gerek

Teşekkürler eline sağlık

hafıza kartı ek olarak mı ? yoksa direk tablete mi atıcam çünkü ; tabletimde virüs olduğundan dolayı rom atmak istiyorum ne yaptıysam virüs için bi çözüm bulamadım servise dahi gönderdim ama düzelmedi hafıza kartına bağlayıp yüklersem karta da bulaşabileceğinden korkuyorum böyle birşey olurmu bilmiyorum ama başka yöntem varmı direk tablete dosyayı atmak gibi yoksa illa hafıza kartımı gerek
Direk SD karta atıp yapın.

Bu konuyla ilgili bir video yapabilirmisiniz ?
internette memopad 8 me180a yazınca rom atmak için ilk çıkan sitede
farklı dosyalarda var;CWM fastboot rebot
gibisinden farklı yazılar var
birde driver sorunu...
bunlara ne kadar baksamda olayı çözemedim
yapamasanız da bu konuyla ilgili kapsamlı bir video gösterebilirmisiniz.

Geri
Üst Alt