caqlarsoft

Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Asus ZenFone 3 Max (ZC553KL) X00DD cihazına ait Android 8.1.0 UMT Dongle QcFire ile çekilmiş Unbrick Stock Rom yazılımını paylaşacağım.

Yazılımı UAT, NCK, EFT, MRT, UFİ, Miracle veya benzeri araçlar ile yükleme yapabilirsiniz.

Bu yazılımı yüklemek için cihazı edl moda almanız gerekir. Bunun için Test Point ile alabilirsiniz.

d17bce2d1ab18dbb94177b620e2d6a1a.jpg

Son düzenleme:
Emeğine Sağlık Ustam

elinize kolunuza sağlık

merhaba ustam
banada edl flash dosyasi lazim
tesekur ederim

eline sağlık ustam link alabilirmiyim lütfen

Emeğine sağlık allah razı olsun ustam link alabilir miyiz

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Asus ZenFone 3 Max (ZC553KL) X00DD cihazına ait Android 8.1.0 UMT Dongle QcFire ile çekilmiş Unbrick Stock Rom yazılımını paylaşacağım.

Yazılımı UAT, NCK, EFT, MRT, UFİ, Miracle veya benzeri araçlar ile yükleme yapabilirsiniz.

Bu yazılımı yüklemek için cihazı edl moda almanız gerekir. Bunun için Test Point ile alabilirsiniz.

[Gizli içerik][Gizli içerik]

d17bce2d1ab18dbb94177b620e2d6a1a.jpg
Merhabalar hayırlı sabahlar bu romu nasıl yükleme yapabilirim.? benim Asus ZenFone 3 Max (ZC553KL) X00DD Unbrick oldu. Sadece QFİL programı görüyor. yada QFİL de yükleme yapabilecegim bir rom yaplaşır mısınız.

caqlarsoft

Merhaba hocam bu test
QFIL Firmware ASUS ZC553KL
SW_K89200AA1_V155_M10_R1_ASUS_USERDEBUG_test.zip
type: ROM size: 1.1GB
rom dosyasıyla kurtarma yapabildim. Miracle programını kullandım; fakat sizi rom dosyasını yükleme yapa bilmem için bir dosya eksik edll modunda onu paylaşır mısınız.?

Geri
Üst Alt