İstek Asus ZenFone 5 T00J Android Yükseltmek için Dosya İsteği

power19

Üye
Merhabalar,
Elimde asus zenfon5 T00j modeli var. android sürümü 4.4.2 bir çok uygulama yüklenmiyor.
kendi sitesindende aradım bu modelin dosyalarını bulamadım.Nasıl bir yol izlemeliyim?

Merhabalar,
Elimde asus zenfon5 T00j modeli var. android sürümü 4.4.2 bir çok uygulama yüklenmiyor.
kendi sitesindende aradım bu modelin dosyalarını bulamadım.Nasıl bir yol izlemeliyim?
Kendi sitesinden baktınız mı? Bunun büyük ihtimalle en son sürümü Android 5 olması lazım.​

and 5 var bu versiyonda UL-ASUS_T00F-WW-3.24.40.78-user ASUS ZenFone 5(T00F T00J) software Image V3.24.40.78 for WW SKU only

kendi sitesine baktım.sitede zenfon5 T00j modelini bulamadım. ZenFone_A501CG gibi bir kaç model var.Bu modeller elimdeki telefona yüklenirmi?

kendi sitesine baktım.sitede zenfon5 T00j modelini bulamadım. ZenFone_A501CG gibi bir kaç model var.Bu modeller elimdeki telefona yüklenirmi?

ASUS ZENFONE 5.0 LOLLIPOP GÜNCELLEME REHBERİ

Beklenen güncelleme sonunda geldi, ASUS’un çok tutulan telefon modeli Zenfone 5 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi için hazır.
Basit ve anlaşılır bir biçimde, telefonunuza uygun olan güncellemenin nasıl indirileceği aşağıda anlatılmaktadır.
Güncelleme, özellikle ASUS ZENFONE 5 (T00F/T00J) modelinin WW versiyonu için geçerlidir, diğer model bilgisi için aşağıda verilen görsellere göre uygun modeli seçerek, telefonunuza uygun dosyayı edininiz.

katkılarınızdan dolayı teşekkürler. Android 5.0 yüksettim,telefonun çalışması normal problem görünmüyor.fakat paly store de problem var.
Herhangi bir proğramı indirmek istediğimde store kapanıyor ve telefonun ana ekranına dönüyor.bu problem için yapılacak bir şeyler varmı?

Geri
Üst Alt