Yardım Asus Zenfone 5 ZE620KL Kamera Sorunu

pilgrimage

Üye
Selam arkadaşlar Yurtdışından almış olduğum Asus Zenfone5 Ze620Kl cihaz dün android 9 güncellemesini ota'dan otamatik yükledi.Ancak Stabilite sorunları yasıyorum en sıkıntılı sorun ise kamera micros sd kart kayıt yapmıyor bu işlem basarısız micro sd card takın diyor.Ama Dahili karta yapabiliyor.Bu tip bir sorunlar karşılaşan oldu mu ? Şimdi Full Fabrika ayarı ile uyuglamalraı bastan yüklemek istemiyorum.Nasıl cozebilirim ?

Teşekkürler.

Selam arkadaşlar Yurtdışından almış olduğum Asus Zenfone5 Ze620Kl cihaz dün android 9 güncellemesini ota'dan otamatik yükledi.Ancak Stabilite sorunları yasıyorum en sıkıntılı sorun ise kamera micros sd kart kayıt yapmıyor bu işlem basarısız micro sd card takın diyor.Ama Dahili karta yapabiliyor.Bu tip bir sorunlar karşılaşan oldu mu ? Şimdi Full Fabrika ayarı ile uyuglamalraı bastan yüklemek istemiyorum.Nasıl cozebilirim ?

Teşekkürler.
Yakın zamanda bir güncelleme daha verip sorunu çözerler. Ama beklemek istemiyorsanız, cihazın yedeklerini alıp bir format atıp deneyin.

Teşekkürler.

Android 9 pie güncellemesi herzamanki gibi 6 dan 7 ye veya 7 den 8e geçerken ki gibi hep ilk başlarda problemler yaratıyor.
Bunu da tabii sonraki güncellemelerde düzeltiyorlar. Yeni güncelleme beklemelisiniz yada BURADAN yedekleme programını indirip yedek aldıktan sonra sıfırlayıp deneyebilirsiniz.
Ayrıca farklı bir sd kard ile denedinizmi.?

Evet denedim ama aynı hatayı veriyor.

Evet denedim ama aynı hatayı veriyor.
Güncelleme gelmesi cok uzun sürmez. Isterseniz bekleyin biraz. Isterseniz de surum düşürmek icin yazilim bakalım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt