Yardım Asus ZenFone 6 A600CG Hardbrick

• Konbuyu başlatan deathoff
  • Başlangıç tarihi
D

deathoff

Herkese selamlar,hayırlı işler.
Asus zenfone 6 a600cg model cihaz hardbrick olmuş.Nasıl kurtarabilirim,yardımcı olabilecek ustalarım var mı_?
Cihazın durumu : ekranda hiçbir şekilde görüntü yok,fastboot vs hiçbir yere giriş yapılamıyor.Cloverview modunda pc görüyor.
xfstk downloader ile yükleme yapmaya çalıştığımda bölüm 10 civarlarında hata veriyor.yeni batarya takarak denedim çözüm olmadı.cmd komutuyla bağlanmayı da denedim ama adb mode da olmadığı için o da başarısız oldu.yazılım dosyası içindeki bat dosyasıyla girmeye çalışıyorum o da olumsuz (wdapı1100.dll hatası veriyor indirdim ama çözüm yok) ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Herkese selamlar,hayırlı işler.
Asus zenfone 6 a600cg model cihaz hardbrick olmuş.Nasıl kurtarabilirim,yardımcı olabilecek ustalarım var mı_?
Cihazın durumu : ekranda hiçbir şekilde görüntü yok,fastboot vs hiçbir yere giriş yapılamıyor.Cloverview modunda pc görüyor.
xfstk downloader ile yükleme yapmaya çalıştığımda bölüm 10 civarlarında hata veriyor.yeni batarya takarak denedim çözüm olmadı.cmd komutuyla bağlanmayı da denedim ama adb mode da olmadığı için o da başarısız oldu.yazılım dosyası içindeki bat dosyasıyla girmeye çalışıyorum o da olumsuz (wdapı1100.dll hatası veriyor indirdim ama çözüm yok) ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Cihaz qualcomm mu intel mi

CloverView driverler aygıt yöneticisinde yüklenmiş görünüyor mu? Yoksa soru işareti veya ünlem mi var?

driver sorunsuz şekilde görünüyor,ünlem vs yok..

driver sorunsuz şekilde görünüyor,ünlem vs yok..

tam cokmus zenfone 2 cihaz xfstk downloader ile recovery yukluyorsun.kendine geldikten sonra normal flash.
zenfone 6 nasil olur bilmiyorum arastir oda olur. ayni intel islemci.

@WhyLeR, aynı şekilde deniyorum zaten,şu anda bölüm 7 ye geldiğinde clowerview bağlantısı kapanıyor..
farklı bir pc de deneyeceğim.sonucunu yazarım yine..ilgin için tşk edrm..

Merhaba arkadaşlar.sorunu çözdüm.ilgisini esirgemeyen herkese teşekkürler...
çözüme gelirsek;
sim flex ve subboard değiştirip denemiştim olmadı.sürekli aynı hatayı aldım.ama çözüme ulaşamayınca tekrar değiştirip denedim ve yazılım atabildim.yazılım atma işlemini yine standart şekilde xfstk downloader ile gerçekleştirdim.umarım başkalarına da faydası olur.
herkese hayırlı işler, bol kazançlar dilerim...

Merhaba arkadaşlar.sorunu çözdüm.ilgisini esirgemeyen herkese teşekkürler...
çözüme gelirsek;
sim flex ve subboard değiştirip denemiştim olmadı.sürekli aynı hatayı aldım.ama çözüme ulaşamayınca tekrar değiştirip denedim ve yazılım atabildim.yazılım atma işlemini yine standart şekilde xfstk downloader ile gerçekleştirdim.umarım başkalarına da faydası olur.
herkese hayırlı işler, bol kazançlar dilerim...
Geçmiş olsun,iyi forumlar.

Geri
Üst Alt