Yardım Aynı Paket İsmine Sahip Uygulamaları Kurma

• Konbuyu başlatan BedirhanTuhana
  • Başlangıç tarihi
B

BedirhanTuhana

Merhabalar. Aynı paket ismina sahip uygulamaları üst üste kurmak mümkün mü? Lucky Patcher Diye Bi' Uygulamada Var Oysaki Yamayı Kurmaya Başladığım Zaman Telefon Donuyor. Power Tuşuna Basılı Tutup Reboot Atmam Gerekiyor. Bunun başka bir yöntemi var mıdır veya paketi başka bir alternatif ile yükleme yöntemi. Şimdiden teşekürler.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar. Aynı paket ismina sahip uygulamaları üst üste kurmak mümkün mü? Lucky Patcher Diye Bi' Uygulamada Var Oysaki Yamayı Kurmaya Başladığım Zaman Telefon Donuyor. Power Tuşuna Basılı Tutup Reboot Atmam Gerekiyor. Bunun başka bir yöntemi var mıdır veya paketi başka bir alternatif ile yükleme yöntemi. Şimdiden teşekürler.

dual app uygulamaları mevcut play storede root izni gerektirmeden klan uygulama kurabilirsin

dual app uygulamaları mevcut play storede root izni gerektirmeden klan uygulama kurabilirsin
Bu tür şeyleri biliyorum. Benim asıl amacım öyle uygulama kullanmadan yapmak. Direkt Olarak Aynı Paketli Uygulamayı Yüklemek. Mesela biri playstoredan inmiş biri apk olarak üst üste değil de farklı bir şekilde kurarak. Ama önerin için yine de teşekkür ederim.

dostum forumda konu olarak lucky pacheri paylaşmıştım gerçi sende biliyorsundur
sende hata veriyorsa başka bir android sistemde dene ve o oluşturdugu apk yi al kendı telefonuna gonder

Geri
Üst Alt