Bilgi BB Mobile B310 IMEI Repair Code

KASADY

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar. BB mobile b310 için imei repair kodu gayet basit.

Telefonunuzdan arama ekranında iken
Gizli İçerik
*#0160#
yapıyorsunuz ve çıkan ekrana imei numarasını yazıp # tuşu ile işlemi onaylıyorsunuz. Yanlış yazarsanız diye silmek için * tuşuna basın

Son düzenleme:

Telefonunuzdan arama ekranında iken[Gizli içerik] yapıyorsunuz ve çıkan ekrana imei numarasını yazıp # tuşu ile işlemi onaylıyorsunuz. Yanlış yazarsanız diye silmek için * tuşuna basın
selam ustam kod calisiyor iimei yaziyorum kare basiyorum yeniden baslatdikda imei ayni deyimiyo

selam ustam kod calisiyor iimei yaziyorum kare basiyorum yeniden baslatdikda imei ayni deyimiyo
Ayarlarda Sıfırlama Seçenegi Varsa Sıfırlayıp Deneyin. Olmazsa Spd Glb Cihazin İşlemcisi
Spreadtrum İmei Repair Tool ile Yazmayi Dneeyin.

merhaba arkdaşlar kdou bulamadım kod nedir acaba

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

İşlem Başarısız arkadaşlar.Uygulama da bir eksik var muhakkak.

İşlem Başarısız arkadaşlar.Uygulama da bir eksik var muhakkak.
Konu Başarılı Olmasa Bu kadar Beğeni Almaz Ve Tarafımca Denendi Başarılı Telefonunuzun Modeli Aynı Olmayabilir.
Nerede Hata Aldığınızı Yazın Yardımcı Olalım.

Telefonunuzdan arama ekranında iken[Gizli içerik] yapıyorsunuz ve çıkan ekrana imei numarasını yazıp # tuşu ile işlemi onaylıyorsunuz. Yanlış yazarsanız diye silmek için * tuşuna basın
Kodu yazdıktan sonra update imei ekranı acılıyor yazıyorum fakat sadece tamam ekranı var tamam deyip çıkıyorum*#06#den gözükmüyor ve şebeke yok.*#0160# den gözüküyor sadece

Kodu yazdıktan sonra update imei ekranı acılıyor yazıyorum fakat sadece tamam ekranı var tamam deyip çıkıyorum*#06#den gözükmüyor ve şebeke yok.*#0160# den gözüküyor sadece
İşlem bitiminde telefonu yeniden başlatıp tekrar kontrol etdiniz mi hocam.

emeğine saglık

Geri
Üst Alt