@Velvet Underground aynı sizde olan durum bende de oluyordu , casper servisine ben kendim götürmedim , teknosadan almıştım orası aracılığı ile verdim, 1 haftada süreç tamamlandı , telefonumu aldım. Herhangi bir ücret yok , eğer telefonunuzun başka bir sorunu yoksa , belirttiğim gibi unlock edipte gönderdiler bana . komutları alsa da çalışmaz biz buradaki ekiple denedik her yolu telefona bir türlü yazılım atılmıyor.
Merak ettiğin daha şeyler varsa whatsapp veya telegramdan konuşabiliriz. @Velvet Underground
Evet telefonumun başka herhangi bir sorunu yoktu yazılımsal açıdan. İçimi ferahlattınız sağolun hocam ben hiç olmayacak sanıyordum.

@Velvet Underground aynı sizde olan durum bende de oluyordu , casper servisine ben kendim götürmedim , teknosadan almıştım orası aracılığı ile verdim, 1 haftada süreç tamamlandı , telefonumu aldım. Herhangi bir ücret yok , eğer telefonunuzun başka bir sorunu yoksa , belirttiğim gibi unlock edipte gönderdiler bana . komutları alsa da çalışmaz biz buradaki ekiple denedik her yolu telefona bir türlü yazılım atılmıyor.
Merak ettiğin daha şeyler varsa whatsapp veya telegramdan konuşabiliriz. @Velvet Underground
Anladım hocam teşekkürler. Korkuyordum vallahi telefon bir daha iyi olamaz diye. İçimi ferahlattınız.

27e86b72f6ecfb44512ee446c07e0daf_icon.png

208235b062c0ba1c6b8f5acec97fe24a.png

Casper Via A3 Plus için portlanmış ilk TWRP recoverydir. Henüz beta olduğu için hatalar çıkabilir, bildirin.

KURULUM
1- Cihazı Fastboot moda alıp şu komutları verin:
Kod:
fastboot oem unlock
fastboot flash recovery twrp.img
2- Bilgisayar bağlantısını kesip cihazı recovery moda alın, karşınıza TWRP çıkacak.
3- Wipe Data yapın ve ardından Magisk.zip dosyasını kurun. Eğer root atmadan cihazı kapatırsanız veya yeniden başlatırsanız, bu işlem cihazınızda kalıcı hasara yol açabilir.

DİKKAT: Bu işlem cihazınızı garanti dışı bırakır. Bu dosyayı yüklemek kullanıcının tercihidir, oluşabilecek herhangi bir hasarda gsmturkey.net ekibi ve konu sahibi sorumlu tutulamaz.

İNDİR
[Gizli içerik]
Teşekkürler

merhaba hocam twrp yi cihazıma kuruyorum fakat telefonu reboot edince geri eski stock recovery ekranına dönüyor oreonun ne yapmam lazım?

merhaba hocam twrp yi cihazıma kuruyorum fakat telefonu reboot edince geri eski stock recovery ekranına dönüyor oreonun ne yapmam lazım?
Normalde fastboot boot twrp.img ile yazınca geçici olarak yazar dediğiniz gibi. Ama fastboot flash recovery twrp.img yazarsanız kalıcı olması gerekiyor

bunu via A4 te denesem sıkıntı olur mu

Geri
Üst Alt