Yardım Bilgisayarıma Virüs Bulaşmış Silinmiyor

miractnky

Üye
Arkadaşlar bilgisayarıma virüs bulaşmış yazılım: win 7 harddiski kompile sıfırladım yine geldi onlarca virüs programlarıyla tarattım sildim 1 veya 2 gün sonra tekrar geldi bunu silmeme rağmen yine geliyor ve geldiği zamanda pc yi açınca diğer programlara zarar veriyor yani dosya siliyor ve programların hata verip çalışmamasını sağlıyor.
Şimdiden teşekkürler GSM turkey ekibi...

Arkadaşlar bilgisayarıma virüs bulaşmış yazılım: win 7 harddiski kompile sıfırladım yine geldi onlarca virüs programlarıyla tarattım sildim 1 veya 2 gün sonra tekrar geldi bunu silmeme rağmen yine geliyor ve geldiği zamanda pc yi açınca diğer programlara zarar veriyor yani dosya siliyor ve programların hata verip çalışmamasını sağlıyor.
Temiz kurulum yaptınız mı?

kurulum yaparken c veya d sürücüsünü silin tekrar yeniden birim oluşturun öyle yapın

Muhtemelen musallat.exe bulaşmış.Kaspersky ile taratın daha sonra hitmanpro ile taratın.

Formattna sonra heme virus promı yüklemen lazım tekrar virus almasın diye

virüs programı olarak ençok kullandığım program avira tercih ederim

hiç uğrasma bas formatı kur ucretli avastı alıp tertemiz 3 yıl bakma arkana sonra ağırlasır ozamanada bilgisayar eskir :))

boşuna ugraşma virüs programlarıyla zaten kendileride virüs akısına bırak :)

Format tek ve en iyi çözüm. 6 ayda bir atıyorum. Virüs programı kullanmıyorum. Kendi kendine lazım olan programlarımı siliyor. Ayarlarına girip uğraşacak da zamanım olmuyor. En güzeli 6 ay veya 1 sene format atmak. Kesin ve kalıcı çözüm.

Format at
Format tek ve en iyi çözüm. 6 ayda bir atıyorum. Virüs programı kullanmıyorum. Kendi kendine lazım olan programlarımı siliyor. Ayarlarına girip uğraşacak da zamanım olmuyor. En güzeli 6 ay veya 1 sene format atmak. Kesin ve kalıcı çözüm.
Format atincada gitmiyor

yahu çok basit anlamadınız mı
adamın internet agı ortak ve ag uzerinden diger bilgisayarlardan geliyoyor
yani muhtemelen
internet agı ortak mı birader

yahu çok basit anlamadınız mı
adamın internet agı ortak ve ag uzerinden diger bilgisayarlardan geliyoyor
yani muhtemelen
internet agı ortak mı birader
Anlamadik bizi aydınlattığıniz icin teşekkürler ancak arkadas format attim diyor yani paylasim kapali anlamina gelir bu. Yuksek ihtimal ev kullanıcısı arkadas hani bize deseki internet kafemde böyle bir sorun var. O zaman onuda düşünürdük dostum..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt