Tavsiye Bilgisayar İçin Güç Kaynağı

Merhaba masaüstü bilgisayar için güç kaynağı satın almak istiyorum;
Bilgisayar'a zarar vermesin
Kaliteli birşey olsun
Bilgisayarı ortalama 1-2 saat açık tutsun
Böyle bir güç kaynağı önerebilir misiniz
(Bu taraflarda elektrik kesintileri oluyor 30dk-1 saat bazen 2 saat sürüyor)

Merhaba masaüstü bilgisayar için güç kaynağı satın almak istiyorum;
Bilgisayar'a zarar vermesin
Kaliteli birşey olsun
Bilgisayarı ortalama 1-2 saat açık tutsun
Böyle bir güç kaynağı önerebilir misiniz
(Bu taraflarda elektrik kesintileri oluyor 30dk-1 saat bazen 2 saat sürüyor)
Bizde var 2 3 senedir kullanıyoruz yarim saat felan gidiyor. Markasını hatırlamıyorum yarın bakarım

online tunçmatik al ama fanlar 1 senede 2 senede bozulabiliyor yada benim şansıma öyle oldu pc kasası için yapılan küçük fanları takabilirsin garantisi biterse.

içerden kendiliğinden akülü olursa yarım saat dayanıyor ama dışardan üçlü paralel bağlantıyla 3 kuru akü bağlattırırsan 3 saat gidiyor akünün modeline ve büyüklüğüne göre değişiyor. ve yaklaşık 5 sene dayanıyor aküler 5 sene sonra yarım saate düşüyor buda 1.5 saat gidiyor yinede.

Tunçmatik Tbs 12v 9ah Kuru Bakımsız Akü(tsk1455) 2018/11 Üretimli - n11.com
Tunçmatik Newtech Pro Iı X9 1kva On-lıne Ups Lcd Ekran(tsk5303) - n11.com

bendeki aküler bunun iki katı büyüklüğünde ama kalite farkı vs olabilir bendeki lerin markası bilinmedik bir marka

Bendeki bu
d2aead541f27cb07373670d0ce46d2c0.jpg

line ve online 2 modeli var . online tabiiki daha iyi

Line-Interactive UPS: Şebeke gerilimi varsa şebekeyi ayarlayarak yüke veren, şebeke kesildiğinde kesintisiz güç kaynağı konumuna geçen ve kısa süreli besleme yapabilen türdür. Online UPS: Yükleri sürekli olarak kesintisiz güç kaynağından besleyen, şebeke gerilimi varsa şebekeden akülerini şarj eden türdür

line bu Tunçmatik Lite Iı 1000va Tsk5208 Ups Güç Kaynağı Lineinteractive - n11.com

Son düzenleme:
bu şekilde olursa sıfırı 3 saat gider . tabiiki bunun kasa içi olan büyük modelleride vardır sormak lazım satıcılara

Ekli dosyalar

• tunç.jpg
    tunç.jpg
    594.1 KB · Görüntüleme: 17
Geri
Üst Alt