Yardım Bilgisayarıma Ram Taktım Gözükmüyor

jakskop

Üye
Hp g250 ye 4gb ram daha Taktım cpu Z de Gösteriyor fakat Özelliklerde ve boot ekraninda Göstermiyor Sorun Nedir acaba ? İşletim sistemim win 10 pro

Hp g250 ye 4gb ram daha Taktım cpu Z de Gösteriyor fakat Özelliklerde ve boot ekraninda Göstermiyor Sorun Nedir acaba ? İşletim sistemim win 10 pro
işletim sistemin 32 bitse gözükmez.64 bitse son taktığın ram takılı kalsın diğerini çıkar bilgisayar açılsın 5 dk bekle sonra kapatıp diğer rami de tak olmadı ramların slotlarını değiştir

Ozellikler de gözüküyor ve kullabilabilir miktar ram in tamami degil ise işletim sisteminin 64 bit olduğundan emin olun. Diger ihtimal ise ram frekansidir. Ddr3 mu ddr3l mi bunlara dikkat edip ram takmalisiniz.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Laptop kaçıncı nesil ve tam model nedir?

[Gizli içerik]

Woltaj farki var zaten 1.50 de çalişiyor yeni taktigim diğeri 1.55 de mhz 1066 Ayrıca Ddr3
Elinzde baska ram var ise onunla deneyin birde. Bazı durumlarda ram biosta gözükmesine rağmen Windowsta gözükmüyor ya bios güncelleniyor yada anakart slot unda sıkıntı oluyor. Elinizde baska ram var ise demeyin

Elinzde baska ram var ise onunla deneyin birde. Bazı durumlarda ram biosta gözükmesine rağmen Windowsta gözükmüyor ya bios güncelleniyor yada anakart slot unda sıkıntı oluyor. Elinizde baska ram var ise demeyin

Şuan Yaptım slotlarda sorun yok kendi ramında Çalışıyor ama Yeni taltiğim rami takinca İki Slottada Pc çalişiyor ama ekran gelmiyor

Şuan Yaptım slotlarda sorun yok kendi ramında Çalışıyor ama Yeni taltiğim rami takinca İki Slottada Pc çalişiyor ama ekran gelmiyor
Taktiginiz ramde sorun olabilir silgi ile silip deneyin bi

SM-A205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iki ram de aynı voltajda değilse çalışmaz boşuna uğraşma

Geri
Üst Alt