Yardım Bilinmeyen Aygıt Çözümü Varmı?

adıvar

Üye
bilgisayar çöktukten sonra butun drayvırları yukledim boxların fakar suanda bu hatayı alıyor CONFIGFLAG_FAILEDINSTALL kod 28 hatası
\Device\0000001f veriyor varmı arkadasların elinde drayvır

bilgisayar çöktukten sonra butun drayvırları yukledim boxların fakar suanda bu hatayı alıyor CONFIGFLAG_FAILEDINSTALL kod 28 hatası
\Device\0000001f veriyor varmı arkadasların elinde drayvır
Herhangi bir cihaz takılıyken mi bu hatayı alıyorsunuz yoksa hiç bir cihaz bağlı değilken gene de aygıt yöneticisinde böyle bir sorun mu var?​

windows 7 dediginizi diriver boodteride yukledim kar etmedi aynı

ustam bisey sorcam simdi bu windows 10 zx3 -spt diger boxları destekliyormu tek bir usbden grev yapıyormu win7 kulanmamım sebebi yoksa fark etmez 10 olsun
2 senedir kullanıyorum. Tüm boxlar da kurulu şekildedir.​

ustam win7 nın ustune kurdum 10nu bilinmeyen 2tane aygıt silindi yalnız samsun 1200t imei repairde usb aygıtı tanımıyor diyor hata bu
USB\VID_0000&PID_0002\6&BCD04DF&0&1
Digital imzayı devre dışı bırakın her açtığınızda ve defender devre dışı bırakıp anti virüs programı kurun.​

ustam win7 nın ustune kurdum 10nu bilinmeyen 2tane aygıt silindi yalnız samsun 1200t imei repairde usb aygıtı tanımıyor diyor hata bu
USB\VID_0000&PID_0002\6&BCD04DF&0&1
Hatanız şu sanırım
1205t yi usb ile pc ye bağlamayacaksınız.
Uart girişi ile Repair ve firmware işlemi yapılıyor. Aygıt yöneticisinde bununla ilgili driver görmez takınca

Geri
Üst Alt