Bilgi BST Dongle IMEI Repair Sekmesi Gizleme / Açma

braveturks

Üye
BST dongle kullanıcıları imei repair sekmesini aktif etmek ya da gizlemek için CTRL + H kısayolu ile gizleyip açabilirsiniz. Ayrıca ayarlar sekmesinden tuş kombinasyonunu gizleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Elimde sıfır bst dongle satılık

Redmi Note 5A Prime cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir tane var

Redmi Note 5A Prime cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bst dongle takınca açılımıyor arkadaşlar bu sorunu yaşayan var mı? Kendi sitesinde dongle kullanıcıları iicn kötü haberlerden bahsediliyor.ekipte sıkıntı mı ne olmuş.bendeki şu an açılmıyor.

Bugün kullandım çalışıyor ne gibi sorun var program dongle görmezse açılmaz

Bugün kullandım çalışıyor ne gibi sorun var program dongle görmezse açılmaz
Program açılışta kalıyor, Kendi sitesinde bir sorun olduğu ve dongle kullanıcılarini etkilediği söyleniyor, anladığım kadarı ile.ben son versiyona güncellemistm onunla alakalı mi acaba, sitesindeki haberi okudunuz mu?

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendede bst varda ayda bir lazim oldugu icin bozuk oldugu zamanlara denk gelmiyorum :) duzeltmislerdir simdi

Bendede bst varda ayda bir lazim oldugu icin bozuk oldugu zamanlara denk gelmiyorum :) duzeltmislerdir simdi

:) Valla hocam İngilizce çeviri yaptım bende yazıyı bst ekibi kendi aralarında sıkıntı mı ne olmuş, hırsızlık vs , dongle kullanıcıların icin birseyden bahsediliyordu .konu nedir tam olarak bende anlamadım ama dongle çalışmıyor bende:)

Bst dongle dağıldı ortaklar ayrıldı bir ortak yeni dongle çıkardı diğer ortaklar da bst dongle ‘a devam edeceğiz diyorlar bakalım ne olacak

Bende eski ortakları gibi konuştum ???

:) Valla hocam İngilizce çeviri yaptım bende yazıyı bst ekibi kendi aralarında sıkıntı mı ne olmuş, hırsızlık vs , dongle kullanıcıların icin birseyden bahsediliyordu .konu nedir tam olarak bende anlamadım ama dongle çalışmıyor bende:)
Haber çıkalı 1 ay oldu yeni değil

Geri
Üst Alt