clone oldugu ucun yazilim sorunu yasiyoruz. GM 5 plus d ve C5 mobile noa yazilimlari bir birine uymuyor. Once unbrick etmek lazim sonra cihazimiza uygun yazilim atarak yararlana biliriz. Ben 2 cihaz boyle tamir etdim
Anladım. Yani bununla sadece unbrick ediyoruz. Sonra kendi yazılımını yüklüyoruz.

Bende de bu tlc m3g olan model den var pc görüyor ama cihaz açmıyor yardımcı olur musunuz üstatlar onlarca rom denedim qfil den olmadı

Teşekkürler abi.

Benim çektiğim yazılımlar Qfil ile yüklenmez. UMT Dongle veya EFT Dongle ile yükleme yapabilirsiniz. Bu araçlar ücretli araçlardır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.
Üstat crackli versiyonları var mı bu umut dongle veya eft dongle bunlarla olurmu

Sa hocam UMT ile nasıl yükleme yapıyoruz anlatabilir misiniz rica etsem ? Ayrıca internette Çalışan bir UMT yazılımı bulamadım hepsi hatalı

Sa hocam UMT ile nasıl yükleme yapıyoruz anlatabilir misiniz rica etsem ? Ayrıca internette Çalışan bir UMT yazılımı bulamadım hepsi hatalı
Elinizde varsa umt yardımcı olalım.
Kısaca da söyleyeylim umt açın. ilk sekmede rawprogram seçin ve del modda yükleyin

bende de aynı sorun var üstat bana bir yardım edin Tcl m3g cihaz sadece ışık var pc görüyor ofil görüyor ama uygun bir rom bulamadım
uzak bağlantı ile yardım edecek varmı

bende de aynı sorun var üstat bana bir yardım edin Tcl m3g cihaz sadece ışık var pc görüyor ofil görüyor ama uygun bir rom bulamadım
uzak bağlantı ile yardım edecek varmı
Sitede bu cihaz ile ilgili bir çok konu mevcut. Yazılımları deneyin.​

denemediğim birşey kalmadı bilen anlayan varsa telefon öyle kaldı

Geri
Üst Alt