Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Herkese Merhabalar, bugün sizlere Casper NIRVANA N240 Windows Tablet PC'nize driver yüklemeyi göstereceğim.
Kendi cihazımda Temiz kurulum yapıp sürücü kurma adımlarımı not edip sizlerle paylaşıyorum.
Öncelikle, temiz kurulum ya da format attıysanız sürücülerinizin hepsi silinmiş olacaktır.
Windows 10'un Driver nimetlerinden faydalanacağız. Başta cihaz WiFi driver algılaması yapıyor.
Wifi bağlantısını gerçekleştirip Windows 10'un güncelleme yöneticisinden tüm driverleri yüklemesini bekleyin.

Tüm driverlar ve güncellemeler bittikten sonra ; bilgisayarınızı yeniden başlatın geriye, Grafik, Ekran, Batarya, Ses , Dokunmatik gibi sorunlar geliyor bunun için de :
Aşağıda linki bulunan Intel Driver Update Servisine gidin. Orada bulunan en güncel Exe uzantılı kurulum imajını indirin.
Driver kontrollerini yapacak ve size uygun driverleri indirecektir.

Extradan bilgi vereyim. Update manager ilk başlarda driver kontrolü yaparken driver olmadığını söyleyebiliyor. Chrome tarayıcı kullanmayı ihmal etmeyin. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Aşağıda linki bulunan pakette extra olarak çevrımdışı size sunduğum dokunmatik driver'dır.

Linkler :
Gizli İçerik
Intel Driver Update Servisi
Gizli İçerik
https://drive.google.com/file/d/1G_UdmjfNN4PzuDddCK7kk1f-qykiPHGe/view?usp=sharing

Merhaba ustam eline sağlık teşekkürler.

bende sürücü güncellemesi yok diyo ne yapmalıyım lütfen cevap

driver detect ile yapamayan arkadaşlar, hiç uğraşmasın, konuyu oluşturan arkadaş 2 adet link vermiş, alttaki linki indirip setup ettiğiniz zaman dokonmatik, pil devreye giriyor, sadece sesi manuel olarak tanıtmanız lazım.
valla çok teşekkür ediyorum bu konuyu oluşturan arkadaşa, çok uğraştım indirip denemediğim driver kalmamıştı, kafayı yemek üzereydim, son radde alıp duvara vurup parçalıyım şu laneti diyordum ki; imdadıma bu konu yetişti...

Herkese Merhabalar, bugün sizlere Casper NIRVANA N240 Windows Tablet PC'nize driver yüklemeyi göstereceğim.
Kendi cihazımda Temiz kurulum yapıp sürücü kurma adımlarımı not edip sizlerle paylaşıyorum.
Öncelikle, temiz kurulum ya da format attıysanız sürücülerinizin hepsi silinmiş olacaktır.
Windows 10'un Driver nimetlerinden faydalanacağız. Başta cihaz WiFi driver algılaması yapıyor.
Wifi bağlantısını gerçekleştirip Windows 10'un güncelleme yöneticisinden tüm driverleri yüklemesini bekleyin.

Tüm driverlar ve güncellemeler bittikten sonra ; bilgisayarınızı yeniden başlatın geriye, Grafik, Ekran, Batarya, Ses , Dokunmatik gibi sorunlar geliyor bunun için de :
Aşağıda linki bulunan Intel Driver Update Servisine gidin. Orada bulunan en güncel Exe uzantılı kurulum imajını indirin.

Extradan bilgi vereyim. Update manager ilk başlarda driver kontrolü yaparken driver olmadığını söyleyebiliyor. Chrome tarayıcı kullanmayı ihmal etmeyin. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Aşağıda linki bulunan pakette extra olarak çevrımdışı size sunduğum dokunmatik driver'dır.

Linkler :
[Gizli içerik][Gizli içerik]

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Linkler :
[Gizli içerik][Gizli içerik]

Kardeş Allah razı olsun senden. İki gündür uğraşıyorum, bir türlü halledemedim. Dosyayı nereden bulduysan tablet kendine geldi. Uzun süre saklayacağım, çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt