Rica ederim ustam, size de
Üstadım siz herkese çok yardımcı oluyorsunuz çözdüğüm çoğu sorumda sizin sayenizde çözdüm. Gerçekten çok emeğiniz var ve işin en önemli kısmı karşılıksız yapıyor olmanızdır. Forum ve imkânı olmayanlar size minnettardır. Sizden ricam bu sorununa da el atarmısınız. Batarya bağlantısını sizin sayenizde çözdüm ama yazılımsam bir sıkıntı var aşağıda belirtim yardımcı olursanız çok minnettar olurum.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Rica ederim ustam, size de
Rica etsem vereceğim sitedeki yazılımı indirme imkânınız var mı acaba.

Üstadım siz herkese çok yardımcı oluyorsunuz çözdüğüm çoğu sorumda sizin sayenizde çözdüm. Gerçekten çok emeğiniz var ve işin en önemli kısmı karşılıksız yapıyor olmanızdır. Forum ve imkânı olmayanlar size minnettardır. Sizden ricam bu sorununa da el atarmısınız. Batarya bağlantısını sizin sayenizde çözdüm ama yazılımsam bir sıkıntı var aşağıda belirtim yardımcı olursanız çok minnettar olurum.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Rica etsem vereceğim sitedeki yazılımı indirme imkânınız var mı acaba.
Konu Açıp Destek Alabilirsiniz Elinde Olan Ustalarımız Atacaktır.

Tamamdır Dosya Atıldı Sanırım Deneyip Donüş Yaparsanız Sevinirim.
Ona Göre Konusunu Açalım.
Mrh dün almış olduğum yazılımı Casper via S7-3G modelinde denedim içerisinde 2 tane rom vardı. Yazılımlar ikiside tablette başarılı bir şekilde yükleniyor fakat sorun yine çözülmedi. "Android başlatılıyor" yada "Casper via" yazısında kalıyor. Bu soruna bir el atarmısınız geri dönüş yapın dediniz ondan bilginiz olsun.

Ustam kusura kalmayın biraz rahatsızım, bu neden ile siteye fazla giremiyorum. Buyurun dosya linki aşağıda

Dosya
Üstadım yazılım için çok teşekkür ederim. Yazılım tablette başarılı bir şekilde yükleniyor fakat Android başlatılıyor yada Casper via yazısında kalıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Geri
Üst Alt