Daha önce talep ettim vermediler
Bütün cihazlarının hemen hemen yazılımları kendi sitelerinde dahil mevcut. Yani illa bizim cihazlarımızı almayın diyorlar. Aynı modelden gelirse bende profesyonel araçlar var onlar ile yedeğini çekip paylaşım yaparım. Yazılımı bulunmayan cihazlar konumuza cihazınızı şimdi ekliyorum. Sitedeki arkadaşların veya benim elime geçerse aynı cihazdan mutlaka yazılımını çekmeye çalışacağız.

İlgine çok teşekkür ederim.
Sabırsızlıkla bekliyorum.

Cihaz 1 haftalık ken ekranı ters döndü.
Recovery den format attım yine düzelmedi.

Rom atayım dedim ondada t7 romu atmışım.

Tablet 2 yıldır çöp gibi duruyor çekmecede.

İlgine çok teşekkür ederim.
Sabırsızlıkla bekliyorum.

Cihaz 1 haftalık ken ekranı ters döndü.
Recovery den format attım yine düzelmedi.

Rom atayım dedim ondada t7 romu atmışım.

Tablet 2 yıldır çöp gibi duruyor çekmecede.
Aynı model cihazdan bana daha önce hiç denk gelmedi. Gelirse mutlaka çekerim. Keşke servise verseydiniz.

Casper i aradım yazılım veremiyoruz. Servise götürün diyor. Ücretli olacağı için götürmedim. Siz daha önce de yazılım talep edip almışsınız sanırım. Benim içinde yardımcı olursanız sevinirim.

Casper i aradım yazılım veremiyoruz. Servise götürün diyor. Ücretli olacağı için götürmedim. Siz daha önce de yazılım talep edip almışsınız sanırım. Benim içinde yardımcı olursanız sevinirim.
Casper çok tuhaf bir firma çoğu yazılımı kendi sitesinde mevcut ama bazılarını bilerek vermiyor. Casper genelde yazılımları Wiko firması tarafından alıyor. Eğer hala tablet sizde ise cihazın içini açıp ana kart numaraları ile yazılımı bulmaya çalışabiliriz.

Burada

Tamamdır yanlız resimleri pazartesi atabilirim. Cihaz iş yerinde. Teşekkür ederim bu arada. Zahmet veriyorum size

Merhaba

Resimler ektedir.

Tabletin kapağın da intel yazıyor ancak.anakart ta intel işlemci göremedim.alt kısım da mı acaba?

Ekli dosyalar

• IMG-20181203-WA0006.jpg
    IMG-20181203-WA0006.jpg
    235.7 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20181203-WA0007.jpg
    IMG-20181203-WA0007.jpg
    172.8 KB · Görüntüleme: 23
Serdar hocam seninle nasıl irtibata geçerim.************* bu adrese numaranı atarmisin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Doğrudur.

Peki Serdar beyle nasıl iletişime geçerim.burdan biraz zor oluyor da.

Hemde bilgi kirliliği oluyor.

Cihazla ilgili bir çözüm yolu bulursak zaten buraya detaylı bir şekilde yazarız

Doğrudur.

Peki Serdar beyle nasıl iletişime geçerim.burdan biraz zor oluyor da.

Hemde bilgi kirliliği oluyor.

Cihazla ilgili bir çözüm yolu bulursak zaten buraya detaylı bir şekilde yazarız
Özel mesaj atıldı.

Merhaba arkadaşlar
Hometech premium tab 7 ile benim cihazın anakart modeli aynı.

Hometech romu indirdim intel platform flash tool ile yazmayı denedim.(manufacturing flash tool benim tableti hiç bir şekilde görmüyor)

Ancak %5 e gelince, eklediğim log kaydındaki hataları veriyor.

Ekli dosyalar

• CASPER T17-G FLASH LOG.txt
    48.9 KB · Görüntüleme: 17
Geri
Üst Alt