silivriserdar

Genel Moderator
71e90a6e676c795a410940728b054f6b.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Casper VIA A1 Plus cihazına nasıl root atılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Öncelikle cihazınızı unlock yapmanız lazım. Unlock yapmak için buraya bakınız.

Cihazınızı unlock yaptıktan sonra root işlemine geçebilirsiniz.

Root Yapılışı ;

1. Cihazı usb hata ayıklama ve oem kilidini açık şekilde sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD ekranına

adb reboot bootloader

yazın ve enter tuşuna basın.

2. Cihazın ekranında fastboot yazması lazım ve aygıt yöneticisinde cihazınız android olarak gözükmesi lazım.

3.Burada bulunan dosyayı adb minimal konumuna atın. Adını değiştirin ve sadece boot.img yapın.

4. Şimdi CMD ekranına

fastboot flash boot boot.img

5. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır. Magisk Manager APK kurup cihazınızı rootlu kullanabilirsiniz.

cc69d957047d34fdb68eaa86af1819ab.jpg

Teşekkürler

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

71e90a6e676c795a410940728b054f6b.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Casper VIA A1 Plus cihazına nasıl root atılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Öncelikle cihazınızı unlock yapmanız lazım. Unlock yapmak için buraya bakınız.

Cihazınızı unlock yaptıktan sonra root işlemine geçebilirsiniz.

Root Yapılışı ;

1. Cihazı usb hata ayıklama ve oem kilidini açık şekilde sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. CMD ekranına

adb reboot bootloader

2. Cihazın ekranında fastboot yazması lazım ve aygıt yöneticisinde cihazınız android olarak gözükmesi lazım.

3.Burada bulunan dosyayı adb minimal konumuna atın. Adını değiştirin ve sadece boot.img yapın.

4. Şimdi CMD ekranına

fastboot flash boot boot.img

5. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır. Magisk Manager APK kurup cihazınızı rootlu kullanabilirsiniz.

cc69d957047d34fdb68eaa86af1819ab.jpg
[/QUOTbootloader kilidini kaldırdım ama root olayını yapamadım.

Casper VIA A1 modeline nasıl root atabilirim biri lütfen yardımcı olsun

Reis robot oldu sağol ama sim kartı tanımıyor radyo kapalı diyor ne yapacağım
Rootu nasıl dilerim yardımcı olur musun

Yazılım yükle düzelir. Bootloader açık ise fastboot üzerinden yazılımı yükle düzelir.
Yazılımdan kastın magisk ya dasonu IMG ile biten dosyaysa onları yaptım zatenbu arada magisk güncellenmiyor.Kısaca nasıl eski haline nasıl döndürebilirim?

Stock romu kurdum şuan telefon açılmıyor lütfen yardım edebilir misiniz :/

Geri
Üst Alt